Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Jogi aszisztensi FOSZK-os...

Jogi aszisztensi FOSZK-os képzés ad majd plusz pontokat ha utána mennék tovább rendes jogi szakra? Illetve ha azt már nem a Károli egyetemen csinálnam,mint a foszkot.

Figyelt kérdés

Jogi foszk tudomasom szerint Pesten csak a Károlin van.

Ha viszont azt elvégeztem,Elte vagy Pázmány lenne a célom a rendes jogi képzésre.



júl. 14. 17:59
 1/6 A kérdező kommentje:
Asszisztensi*
júl. 14. 17:59
 2/6 anonim ***** válasza:
Az Eltére nem vesznek át, azt tudom. Pázmányra is csak akkor, ha az eredményed alapján eléred a ponthatárt. A Károlit nem tudom.
júl. 14. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Igazábol az érdekelne,hogy én elvegeznem ezt a képzest.

Aztan amikor beadom jogi iskolába a jelentkezést,ott számit e + pontnak?

Tehat nem a kepzes kozben akarok atjelentkezni

júl. 14. 18:26
 4/6 anonim ***** válasza:
Igen arra mondtam, csak talán rosszul fogalmaztam. Az Elten nem számítják bele egyáltalán (tehát rendesen újra kéne felvételizned és nem fogadnának el semmit)a Pázmányon pedig 400 pont ha jelesre végezted el a képzést stb, a honlapon fent van (és egy évvel rövidül a kèpzés)
júl. 14. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Értem. Köszönöm :)
júl. 14. 19:57
 6/6 anonim ***** válasza:

Követem én is. Én idén fogom kezdeni ezt a szakot az SZE-n, de tudtommal ott sem számítják be 400 ponttal, ha menni akarok tovább osztatlan jogászra. Azt hiszem 40 plusz pont jár érte, és ennyi. Legalábbis a weboldalon oda-vissza elolvastam mindent, és csak ennyit láttam.

De akkor keresek majd egyetemet, ami beszámítja rendesen. Nyilván az ötös lenne a cél, hogy meglegyen a max 400 pont.

júl. 17. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!