Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Kevesebb pontot mutat nekem a...

Kevesebb pontot mutat nekem a felvi, mint a kalkulátor ez miért lehet? Ilyenkor mit lehet tenni?

Figyelt kérdés

Mikor felhívtam anno az ügyfélszolgálatot, hogy fel kell e tölteni, az érettségit a szintemelőmet és a nyelvvizsgámat azt mondta, hogy nem kell...


Ilyenkor mit lehet tenni?


júl. 12. 23:42
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Semmit, várj még. Nekem is ez volt, de azért, mert nem egyszerre dolgoz fel mindent a rendszer, van amit még nem számolt bele. De idővel rendben lesz
júl. 13. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Igen, csak akkor is nagyon aggódom, mert a régi pontszámítás szerint 400 akárhány pontom lenne a most meg 340 és alacsonyabb….
júl. 13. 12:26
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Nálam ugyanez volt tavaly. Me aggódj, végül az lesz odaírva amit te számoltál.

Milyen szak egyébként?

júl. 13. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
SZTE-GTK pénzügy
júl. 13. 13:24
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Ugye tudod, hogy tanulmányi pontoknál csak a bizonyítvány számít, zanúsítvány nem? Sokan elcsúsznak ezen.
júl. 13. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
0%
#5 ezt hogy érted? A tanúsítványt is fel kéne tölteni?
júl. 13. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

6, ezt hogyan kombináltad ki az 5-ös válaszból???? Köze nincs a feltöltéshez.

Hiába van tanúsítványod, tanulmányi pintnál az nem veszik figyelembe.


Lásd felvi: A tanulmányi pontok a középiskolai teljesítményt tükrözik, ezért az érettségi bizonyítvány megszerzését követően szerzett érettségi tanúsítványokban szereplő eredmények itt nem vehetők figyelembe

júl. 13. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Ja oké, magyarul az érettségi átlagán nem lehet változtatni

Így megvan

júl. 14. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
72%

Nekem is 150 ponttal kevesebbet mutat, de azt is írja alatta pirossal, hogy az egyetemnek kell megadnia a meghatározott pontszámot, addig a meglévő adatokból számol csak (kb ez csak az alap érettségi). Én FOSZKról megyek tovább Bsc-re, az fix 400 pontot ér (+ nyelvvizsga, egyéb). Igazából itt az a kérdés, hogy az egyetemeknek vajon meddig van rá idejük? Azért ez így eléggé aggasztó, kevesebb mint két héttel a ponthatárok előtt, miközben már év elején megvolt minden dokumentum a jelentkezés leadásakor.

Ezt a tanúsítványos dolgot egyébként nem is tudtam, milyen igazságtalan, ha kifog az ember egy rossz tanárt gimiben. Én az egyik érettségimet újra írtam következő félévben, 2x annyi százalék lett dicsérettel, pedig nem tanultam semmit csak épp az a tanár nem utálta a világot maga körül.

júl. 14. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!