Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » A hadseregnél(legyen akármilye...

A hadseregnél(legyen akármilyen nemzetiségű) milyen opció van arra hogy heteket szerelhessek? Repülőgépszerelő? Mit kell hozzá elvégezni?

Figyelt kérdés

jún. 26. 22:37
 1/6 A kérdező kommentje:
*jeteket(vadászgépeket)
tegnapelőtt 07:13
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Én úgy tudom, hogy a hadsereg repülőgépeihez most már csak repülőgép-műszaki szakon (Nemzeti Közszolgálati Egyetem) végzett tiszteket engednek hozzányúlni. A repülőgépek ugyanis nagyon összetett szerkezetek, és egyben veszélyesek és drágák. Komoly szakértelemre van tehát szükség és hatalmas a felelősség is.
tegnapelőtt 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
És ha itt magyarországon elvégzem ezt a szakot, akkor ezt más országokban elfogadják?
tegnapelőtt 09:50
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha elvégzed a szakot, automatikusan a Magyar Honvédség tisztje leszel, így csak akkor kerülhetsz külföldre, ha odavezényelnek. Leszerelni pedig csak kérvénnyel lehet, amit nem biztos, hogy megadnak.
tegnapelőtt 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
És más országokba milyen nehéz kijutni tanulni akár ilyen szakot akár mást?
tegnapelőtt 20:01
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

-Egyáltalán ismerni kell azokat a cégeket akik ezeket a fajta gépeket gyártják.

- Ha pl. a magyar honvédség vásárol vadiúj gépeket, akkor az adott típusú gépek karbantartásával összefüggésben tartanak átfogó oktatást az Mh. dolgozóinak vagy azt is mondhatja a gyártó cég, hogy kizárólag ők tarthatják karban bizonyos ideig, aminek valószínű nem kis költsége van

Ismerni kell ezt a szegmensét részletesen, mely cégek foglalkoznak ezzel, külföldön nyelvtudás nélkülözhetetlen. Ha véletlen elindulásnak ez is érdekes lehet, ha más nem a jelentkezés feltételek miatt:

[link]

tegnap 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!