Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » 23 éves vagyok érdemes óvodape...

23 éves vagyok érdemes óvodapedagógusnak tanulni?

Figyelt kérdés

Jelenleg pedagógiai asszisztensnek tanulok de azt látom ebben a szakmában nem igazán van lehetőség. Főként óvodába szeretnék menni majd dolgozni vagy bölcsődébe de nem igazán van hely.

Gondolkodom rajta érdemes lenne elvégezni levelezőn az óvodapedagógust? Illetve munka mellett szerintetek mennyire nehéz? Mennyire kell sokat tanulni? Az óvodában mennyire lehet lazának maradni? Nagyon nem tudok dönteni, szívesen fogadnék válaszokat ti mit gondoltok?!



jún. 7. 12:14
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha érdekel akkor érdemes
jún. 7. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem érdemes.
jún. 7. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
100%
Szia! Szerintem érdemes és ezt úgy írom, mint óvodapedagógus. Az alap diplomámat nappali tagozaton szereztem meg, viszont utána elvégeztem egy 4 féléves mesterképzést levelezőn, munka mellett. Nem mondom, hogy sétagalopp a munka+ tanulás együtt, de nem is lehetetlen, pláne ha olyasmit tanulsz, ami érdekel is. Mit értesz a “laza” kifejezés alatt?
jún. 10. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Laza kifejezés alatt azt értem hogy a gyerekek miatt lazának kell maradni nem lehet befeszülni. Vagy hogy lazább munkahely mint mondjuk egy irodai környezet.
jún. 10. 17:02
 5/5 anonim ***** válasza:
50%
Ha akarsz óvónéni lenni, akkor igen. Ha nem, akkor nem. A pedasszisztens és az óvped és az összes ped is olyan szakmák, hogy az egyetlen jövő bennük, hogy cuki vagy. Kifogsz egy jól kereső pasit és ketten jól ellesztek az ő fizujából. Ezek nem a nagy karrier szakmák, de nem is mindenkinek való az. Hogy mennyit kell tanulni? Náluk a koliban pedes csajok (ELTE) ott sírtak, hogy milyen nehéz nekik ez meg az. Mi meg mosolyogtunk, hogy nekünk a szakra ez kb. bementi követelmény volt. De többnyire cserébe szépek voltak, aranyosak, szerettük őket 1-2 kivétellel.
jún. 29. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!