Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Mérnökinformatikus szakra...

Mérnökinformatikus szakra készülök jelentkezni, nappali és levelezői képzésen is gondolkozom. (?) Többi lent.

Figyelt kérdés

Az érdekelne valami infót tud e valaki adni nappali képzésen heti hány napot mettől meddig kell bejárni? Mennyire lehet ezt leszűkíteni minél kevesebb napra?


27 éves vagyok és dolgoznom kell mellette, és érdekelne vajon mennyire megoldható nappali képzés mellet a munka, vagy kizárt és inkább maradjak a levelezői formánál.



jún. 6. 19:18
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
Egyébként próbáld meg nyugodtan, nem vesztes vele semmit
jún. 10. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
73%
Kósa meg felmondott, mert kötelező átengedés van. Az, hogy mi volt 10 éve, teljesen mindegy, azóta sok minden változott.
jún. 10. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 A kérdező kommentje:
#21 max egy kis pénzt és időt, de nem akarom elhinni, hogy lehetetlenség lerakni meló melett
jún. 10. 19:30
 24/27 anonim ***** válasza:
100%

#21 köszönöm az infót, nem tudtam róla, én is sajnálom, pláne, ha valóban az történt, amire a nekrológból következtetek.

#22 Nem tartom magam hülyének a témához, csak nem tudtam a prog2 előadásra járni, és nem számítottam arra, hogy a legapróbb finomságokba is belekérdez. Ezért nagyjából fél óra kérdezés után megbuktatott, ami nálam merőben szokatlan volt, pláne infóból. De nem haragudtam rá különösebben, következő félévben 3-asra vagy 4-esre kollokváltam. Megtanított az OOP-re, az biztos. Ha valakit, engem (is) nagyon zavar, hogy minden hülyének papírt kell adni (ezek szerint már nemcsak a középiskolákban), úgyhogy szomorúan hallom ezt is, viszont tisztelem Kósát ezért is, ha felmondott.


Lehet, hogy valóban kissé elavult infók/vélemények, amiket írtam – talán mintha a munkaerő-kereslet is szűkült volna az IT területén.


Kérdezőnek meg, valóban, ha ennyire nem hagyja nyugodni, próbálja meg, max. fél év után otthagyja.

jún. 10. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 A kérdező kommentje:
Jól esne pár jó szó és bíztatás is :(
jún. 10. 22:13
 26/27 anonim ***** válasza:
Látatlanban? Meg nem vagy már gyerek.
jún. 10. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:

Én most februárban végeztem el az alapképzést. PTE-n tanultam, csúszás nélkül sikerült 4-es feletti átlaggal, végső jegyem is 4-es. Én nem vittem túlzásba a tanulást, csak a kötelező órákra jártam be. Egy csomónál nem is nézték a katalógust. Az elején még bejárogattam, de később amit csak lehetett ellógtam. A tárgyak kb. 60%-a ilyen volt. Nekem mindig belefértek a tárgyak 3 napba, de próbáltam úgy felvenni, hogy a kötelezők 1-2 napon legyenek, így csak annyit kellett bejárni. És nem trógerségből vagy lustaságból mondom, hanem nekem nem ért semmit mikor bent ültem órán. Olyan, mintha ott sem lettem volna. Csak a kötelező katalógus - óvoda szindróma - miatt jártam be. Persze összességében volt pár tárgy aminél volt értelme a gyakorlatnak, de összességében elenyésző. Mondjuk azt hozzá tenném (nem felvágásból), de nekem azért jól vág az eszem, így bőven elég volt amit otthon magamtól megtanultam. Illetve azt is, hogy az évi 150 felvettből 30-an végeztük el, de ebből csak 10-en voltunk, akik egy évfolyamban indultunk és csúszás nélkül teljesítettük és így is a legjobbak közt voltam. Szóval amúgy marha sokaknak nehéz, de én amit írtam magamból indultam ki.


2 nap múlva pedig megyek mesterképzés felvételire, de azt már csakis kizárólag levelezősön fogom elvégezni ezek után. Nem tudom ez mennyire számít bíztatásnak, de legalább így hallod ezt az oldalt is.

jún. 10. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!