Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Mérnökinformatikus szakra...

Mérnökinformatikus szakra készülök jelentkezni, nappali és levelezői képzésen is gondolkozom. (?) Többi lent.

Figyelt kérdés

Az érdekelne valami infót tud e valaki adni nappali képzésen heti hány napot mettől meddig kell bejárni? Mennyire lehet ezt leszűkíteni minél kevesebb napra?


27 éves vagyok és dolgoznom kell mellette, és érdekelne vajon mennyire megoldható nappali képzés mellet a munka, vagy kizárt és inkább maradjak a levelezői formánál.



jún. 6. 19:18
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
Attól is függ, mennyi előképzettséged van. Hármas matekkal meg középszintű info érettségivel meg se próbáld.
jún. 9. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
96-os közép matekkal és 80%-as emelt infóval is necces. Max az első pár zhra lesz használható ez a tudás, emelt matekkal is kevés lennél oda, mert ott elég durva a matek és nem csigatempó.
jún. 9. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 A kérdező kommentje:
Sose voltam jó matekból de majd megoldom, szorgalmas vagyok, ehhez semmi köze az érettséginek az már 8 éve volt..
jún. 9. 21:15
 14/27 anonim ***** válasza:
100%
Nem szorgalom kell, hanem érzék. Ha az nincs, bármennyit is gyakorolsz, nem fog menni, pláne ha 8 éve érettségiztél és nem foglalkozol napi szinten a matekkal még közép szinten sem. Könnyű bekerülni, mert alacsony a ponthatár, de annál nehezebb bent is maradni.
jún. 9. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
0%
Ezen az egyetemen egy vicc a nappli mérnökinfó MSc. Egyébként 2 napra van berakva az összes óra, szóval nyugodtan dolgozhatsz melle. De egyébként értelme semmi, mert nulla a színvonala, semmilyen tudást nem ad, csak papírt, de azt meg a munkahelyek úgysem nézik. Szóval szerintem kár vele foglalkozni, de ahogy érzed.
jún. 10. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
15. Hol írta a kérdező, hogy msct akar? Amúgy meg elég rosszul látod, a BME-Debrecen-ELTE-SZTE négyes eléggé színvonalas képzés informatika terén. Az ilyen Eszterházy, Neumann ami gyenge.
jún. 10. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:

BSc-re van rálátásom, a cégek szipkázzák el a hallgatókat. Ha annyira rossz lenne, talán nem tennék. Konkrétan volt olyan cég, aki kifeszítette egy molinóra, hogy ha megvan a prog2, akkor lehet hozzájuk jelentkezni. (Legalábbis 10 éve így volt.)


Mondjuk Kósánál vagy Bátfainál nem is mész át, ha hülye vagy hozzá.

jún. 10. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 A kérdező kommentje:
Nem értem miért akarjátok elvenni a kedvem, köszönöm aki bíztat!
jún. 10. 15:27
 19/27 anonim ***** válasza:
45%
Hogy ne menj oda full reményekkel tele aztán meg csattanj, hogy egy infó szakos 18 éves friss agyú srác is szarrá megszenved vele munka nélkül nappalin. Mi legalább őszinték vagyunk.
jún. 10. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
Bátfai már sajnos meghalt
jún. 10. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!