Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Lehetséges, hogy a minor...

Lehetséges, hogy a minor szakot egy másik egyetemen vegyem fel?

Figyelt kérdés
2010. okt. 21. 17:22
 1/5 anonim ***** válasza:

én úgy tudom, hogy nem lehetséges, vagyis amikor én anno minorképzésre jelentkeztem, volt egy hosszú lista, hogy milyen szakokat lehet megpályázni és nem rémlik, hogy másik egyetemi is szerepelt volna.

ha a második szak is nagyon érdekel, érdemes lenne párhuzamos képzésben felvenni.

2010. okt. 22. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Köszi a választ. Nem is úgy gondoltam, hogy egy adott egyetemen a többi egyetem minor szakjait is meghirdetik. Sejtem, hogy nem így működik. Arra gondoltam viszont, hogy esetleg úgy meg lehet oldani, hogy én egy másik egyetemen meghirdetett minorra jelentkezek.


Az ELTE honlapján ezt találtam:

"A minorokat elsődlegesen az ELTE BTK hallgatói részére hirdetjük meg, az előírt bemeneti követelmények figyelembevételével. A fennmaradó oktatói kapacitás függvényében, intézményi döntés alapján nyílik lehetőség az ELTE társkarainak hallgatói számára. Más intézmények vendéghallgatói számára a minorok felvétele a szakgazda hozzájárulásával lehetséges."


Ez alapján nekem nagyon úgy tűnik, hogy szinte lehetetlen a dolog. :(


A párhuzamos képzés meg nekem több okból sem jó alternatíva.

2010. okt. 24. 12:23
 3/5 anonim ***** válasza:
az előző vagyok, szerintem egy próbát megér a dolog...
2010. okt. 25. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Megpróbáltad? Mert engem is érdekelne a dolog, csak nem tudom, hogy kezdjek hozzá.
2012. júl. 20. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nem.
2012. júl. 21. 11:37

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!