Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Lécci írjatok nekem le ide...

Lécci írjatok nekem le ide olyan szakmákat amihez nem kell a matek a fizika és a kémia! PLS! Tudtok ilyen szakmákat? Ha igen akkor lécci írjátok le!

Figyelt kérdés
12 éves 7.-es lány vagyok, és el kellene gondolkoznom hogy mi szeretnék lenni nagy koromban. De sajnos elsős korom óta nagyon rossz matekos vagyok és a a fizika és a kémia sem megy valami jól. Ez miatt valami olyannak kellene tanulnom amihez annyira nem kell a fizika, a kémia és főként a matek nem :S Lécci írjatok nekem ide le olyan szakmákat amikhez nem kell a matek a fizika és a kémia, de nem is keres olyan rosszul! Segítsetek lécci mert egyedül nem megyek sokra :(
2010. okt. 18. 23:01
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
Akkor tanulj és gyakorolj, ne hidd el, hogy nem tudod megtanulni.
2010. okt. 18. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:
Igen tudom hogy kelleni fog a helyesírás de iskolában nem írok se úgy hogy "vagyok-vok" vagy "megyek-mek" vagy ilyemi rövidítéseket! :) Matekkal pedig szerintem elmegyek a barátnőmhöz is majd mert ő nagyon jó matekból, neki pedig a helyesírás nem megy xD korrepetálásra pedig megyek tovább csak szerintem nem heti 2x hanem heti 3x! :S Bár így sincs sok időm de mindegy :S
2010. okt. 18. 23:41
 13/19 anonim válasza:
22%
A szüleidnek meg gratulálok, hogy 12 évesen még itt lógsz fent a neten, és magyarázkodsz, hogy milyen sza.r neked a suliban ...
2010. okt. 19. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim válasza:
11%
... 23:41-kor
2010. okt. 19. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
46%

Óvatosan súgom meg, ha találsz is olyan szakmát, a matematika akkor is kell. A matematika az élethez kell. Nem fogsz mindennap pitagorasszal számolni, nem kell mindennap a másodfokú gyökképlet, de számolni tudni, rendszereket, tételeket ismerni alapvető műveltséget jelent. Mivel elég fiatal vagy, értem a hozzáállásod, de ez idővel hidd el, változni fog, változnia kell.

Matematika kell akkor is, ha fodrász vagy, vagy csapos egy sörözőben, vagy anyagbeszerző, vagy titkárnő, mindegy. Sajnos ezt el kell fogadni, jobb túl lenni rajta.

2010. okt. 19. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
Hát a ttk kart kerüld el. :D
2010. okt. 19. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Csak úgy megjegyzem, hogy én aztán teljesen humán érdeklődésű vagyok, az egyetemen is olyan szakot választottam, ami a legkevésbé sem reálos, de még itt is kell a matek. Nem szeretem, de ettől még szükségem van rá, és ezt is meg kell tanulnom ahhoz, hogy a munkámat rendesen el tudjam majd végezni.
2010. okt. 19. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:
A szüleim már rég aludtak amikor én fönt voltam..amúgy meg nem vagyok mindig fönt, általában csak 9-10-ig vagyok fent..de ez hadd legyen már az én dolgom..!
2010. okt. 19. 18:37
 19/19 dukai regina válasza:

Szija kedves kérdező!

Szerintem nem sokat segítek neked de remélem tudok avval hogy az egyik osztálytársam is gyenge én sem vagyok valami jó de azért anyukám segít akkor értem csak nekem sinscen sok időm mert naponta 5 kor kelek és kb 10 kor tudok lefeküdni a tanulás mijatt na mindegy osztálytársam elment egy családkisegítő szihológushoz ahol fel leeht magadat mentetni matekból is akár meg bármilyen más tantárgyból és ha ténylegesen gyengének tartanak ahoz hogy például a matekot tanuld kapsz egy papírt ami azt bizonyítja hogy igen is gyenge vagy matekból és fel vagy mentve ezt minden iskolában el kell fogadniuk ez az előny hogy nem kapsz matekból jegyet avgyis nem osztályozhatnak év végén és éretségizned sem kell belőle én ezt hallottam hátránya viszont van ugyan úgy mint bármi másnak hogy be kell járnod matekra és még plusszba dogát is írathatnak veled ez tanárfüggő plusz még el kell járni időpont egyeztetéssel hogy felmérjenek mit javultál és feladatokat is kell megoldani de ez már semmi azért hogy nem buksz meg én más tantárgyakra is oda tudsz figyelni nem kell amiatt aggódni hogy jajj megbukok mert tényleg nem értem én is így vagyok vele csak anyám nem engedi hogy felmentessem magam de én is el akarom ezt érni mert tényleg nem megy nekem sem és ez az egyetlen megoldás mert időm az nincs szóval ezután érdeklődj hozzád hol lehet megtalálni a legközelebb azt a helyet ahol lehet ilyen szolgáltatást találni sok kitartást kíván egy együtt érző aki ugyanabban a passzban van amiben te ja és ne figyelj azokra akik bezsólogatnak csak irigyek rád valami módon puszika

2011. szept. 20. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!