Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » A kriptovaluta mennyire lehet...

A kriptovaluta mennyire lehet jó téma?

Figyelt kérdés

Beadandóhoz gondolkozom a témán. Olvastam is már utána, kérdésem az lenne, hogy van-e fent elég anyag róla?

Egy 10-15 oldalnyi word file elkészíthető belőle?


2023. szept. 6. 19:04
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
Mondjuk manapság magyar források is vannak a kriptóra normálisabbak, simán össze tudod szedni szerintem, annyira angol cikkek se kellenek.
2023. szept. 7. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:

7-es vagyok.


Nos, eléggé benne voltam a témában, mostanság már kevésbé követem.

Többek közt a Coin Bureau videókat követtem/követem a Youtube-on.

Onnan sok infóhoz hozzájuthatsz, persze angolul. Magyarul nem kerestem soha infót kriptóval kapcsolatban, de valszeg jóval kevesebb is van.

2023. szept. 7. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:
Nagyjából átfutottam. Találtam magyart és angolt is, csak nem tudom, hogy 10-15 oldal releváns anyag van e.
2023. szept. 7. 10:58
 14/20 A kérdező kommentje:

#12

Oké de a videót, hogy hivatkozom le?

Mert beadandó is kell .

Jóval kevesebb a magyar az nyilvánvaló, de egy 10-15 oldalas leírást ki lehet belőle hozni?

2023. szept. 7. 11:11
 15/20 anonim ***** válasza:

#14 Hát ehhez nem értek, hogy mit hogy kell lehivatkozni ilyenkor.

De vannak kripto-val kapcsolatos könyvek magyarul is, azt tudom.


Egyébként ezekben a videókban sok hivatkozás van, ezért szeretem. Meg a videó alatti leírásban is. Ezekre ránézhetsz, aztán eldöntöd hogy megfelelő-e a követelményeknek. Vagy csak magyar nyelvű forrást fogadnak el?

2023. szept. 7. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 A kérdező kommentje:

Nem csak magyar nyelvű forrást, de könyvet, szakirodalmat fogadnak el

youtube videót nem igazán hiszem, de köszönöm az ötletet azért megnézem mi van fent

2023. szept. 7. 11:46
 17/20 anonim ***** válasza:
érdekes dolog ez a felsőfokú érettségi..
2023. szept. 7. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 A kérdező kommentje:
Ki beszélt itt érettségiről?????
2023. szept. 7. 13:21
 19/20 A kérdező kommentje:
Senki nem kérdezte mi van a magyar közoktatásban
2023. szept. 7. 20:23
 20/20 anonim válasza:

Vannak nagyon jó magyar nyelvű könyvek is a temában amikben nagyon érthetően le vannak írva a dolgok, azokra ráadásul hivatkozhatsz is

Valamivel gondolom megbízhatóbb forrás mint random weboldal

2023. szept. 8. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!