Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » A kriptovaluta mennyire lehet...

A kriptovaluta mennyire lehet jó téma?

Figyelt kérdés

Beadandóhoz gondolkozom a témán. Olvastam is már utána, kérdésem az lenne, hogy van-e fent elég anyag róla?

Egy 10-15 oldalnyi word file elkészíthető belőle?


2023. szept. 6. 19:04
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
63%
El.
2023. szept. 6. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
Nagyon bízom benne, de sok anyag angolul található
2023. szept. 6. 19:41
 3/20 anonim ***** válasza:
46%
Mi a baj az angollal? Van még olyan ebben az országban aki nem tud? Már a relámok is félig angolul vannak! :D
2023. szept. 6. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:

Sejtettem, hogy lesz olyan okos aki ezt írja.

Egyértelműen beszélek angolul. Felsőfokon érettségiztem is, de nem szakirodalmat szeretnék angolul olvasni, amiből 10-15 oldal beadandót elkészítek.

Azért gondolj már bele az mennyi plusz munka . Elolvasni angolul, lefordítani, fogalmazd át magyarra úgy hogy 10-15 oldal legyen belőle.

Hogy gondoltad?

Nem arról van szó hogy elolvasok angolul egy reklámot vagy egy rövidebb cikket.

2023. szept. 6. 19:58
 5/20 anonim ***** válasza:
46%
nincs olyan hogy felsofoku erettsegi. ez kozepszint.
2023. szept. 6. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
Emelet érettségi, amivel ha eléred a 60 %-ot megkapod a középfokú nyelvvizsgát de kurvára nem ez volt a lényeg.
2023. szept. 6. 20:06
 7/20 anonim ***** válasza:
46%

"Egyértelműen beszélek angolul"


Ezt a felsőfokú érettségi vizsgádból tudod? :DDD


Nekem nemzetközű felsőfokúm volt már belőle, mikor azt mertem mondani hogy pötyögök angolul. Utána elmentem külföldön telefonos ügyfélszolgálatosnak, ahol végül megtanultam beszélni... No meg a kocsmázások a kollégákkal... :D És most már el merem mondani hogy beszélek angolul. Ha neked nehezen megy a fordítás, használd a google online fordítót. Ma már egész jól fordít, ami hülyeség meg mégis bekerül azt kijavítod és kész. Ezzel a trükkel már gyors is lehetsz akár, ráadásul gyakorlod az angolt, ami sosem árt. 10-15 oldallal pikk-pakk megvagy.

2023. szept. 6. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:

Egyértelmű, hogy beszélek angolul.

De nem ez volt a kérdés.

Emelt színű/ felsősokú teljesen m1. Aki akarja éri.

Nálunk a suliban használják így is úgy is.

Nem csak ez az 1 feladatom van, elhiheted, tehát nem akarom angol fordítással húzni az időt. Én kimerem jelenteni, hogy beszélek angolul. Az, hogy nem szakirodalmat olvasok nem azt jelenti hogy ne beszélnék angolul. Bármikor megértetem magam. Legyen az orvos, gyógyszertár, közért, benzinkút....


A kriptovalutához ami a kérdés hozzá tudsz szólni ennyi angol tanulás után?

2023. szept. 6. 20:20
 9/20 anonim ***** válasza:
Az is kérdéses, hogy milyen aspektusból írnál róla. Jogi oldala érdekel vagy a pénzügyi? Vagy technológiai?
2023. szept. 6. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
Pénzügyi
2023. szept. 7. 10:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!