Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Mechatronikára, vagy inkább...

NokedliH kérdése:

Mechatronikára, vagy inkább gépész Msc-re menjek?

Figyelt kérdés

Sziasztok


Mérnökinformatika Bsc-t fogok lassan végezni "ipari informatika" specializáción és szeretnék Msc-re menni BME-re. De nem tudom melyik lenne jobb mivel ipari automatizálással szeretnék foglalkozni.


A mechatronika nekem olyannak tűnik mintha a gépészetnek egy, főleg a robotikára fokuszáló, ága lenne. Viszont sokan referálnak rá úgy mint a gépészet, villany (villamosmérnök) és informatika hibrid gyermeke.


Gépészmérnökként viszont szerintem egy nagyobb tudással rendelkeznék, amelyet az ipar bármely területén tudok kamatoztatni nem csak robotok, de mindenféle ipari technika területén.



2023. júl. 27. 11:10
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!