Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Bejárós voltam. De kicsit...

Bejárós voltam. De kicsit megbántam, hogyan csinálhatnám vissza?! SOS

Figyelt kérdés
Most vagyok 9.-es, bejárós voltam, 60km volt a suli és a lakóhelyem között a távolság,és csak 4es feletti gyerekeket vettek fel.Fél6kor keltem,nagyon nehéz volt,főleg így télen majd mi lesz....Ahova most járok (az itt van,ahol lakom) de nagyon rossz,tele van cigányokkal,és nagyon igénytelen hely,minden tanulót felvesznek... Megérné felkelni ezért,vagy mindegy(Mert ittis,meg ottis ugyan azon a szakon vagyok)?
2010. okt. 12. 16:23
 1/5 anonim ***** válasza:
kolesz
2010. okt. 12. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Koleszbe nem megyek,láttam már,és nagyon lepukkant,ja és csak 1 van ott.
2010. okt. 12. 17:49
 3/5 anonim ***** válasza:
Megéri, ha nem akarsz odajárni még 4-5 évig. Lehet, hogy ugyanaz a szak, de te sem gondolhatod, hogy ugyanaz a színvonal... Amúgy meg el lehet foglalni magad a buszon: olvass, tanulj, hallgass zenét.
2010. okt. 12. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Én is így gondolom már,csak a Szüleimnek ez nagyon kellemetlen lenne megint...
2010. okt. 12. 18:11
 5/5 anonim ***** válasza:
El tudom képzelni, igazából hülyeség volt részedről átjönni ebbe a másikba mindenféle előzetes tájékozódás nélkül, de most már ez van. Vagy maradsz, vagy állva a gúnyos pillantásokat visszamentek, így pedig nem szúrjátok el az egész továbbtanulásod. Ezek az opciók.
2010. okt. 12. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!