Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » FONTOS! Beadtam már levélbe a...

FONTOS! Beadtam már levélbe a jelentkezésemet egyetemre, de megbántam és egy másik egyetemet szeretnék bejelölni, de úgy tudom hogy csak a sorrendet lehet módosítani. Valami megoldás?

Figyelt kérdés
.
2010. febr. 14. 20:47
 1/8 Silber ***** válasza:
49%
Nem kell stresszelni, a későbbiekben 1 alkalommal tudod majd módosítani a sorrendet (tavaly így volt, és gondolom ebben az évben sem fog változni), de csak egyetlen alkalommal, jól gondold meg!
2010. febr. 14. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Hagyományos módon felvételiztél?
2010. febr. 14. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Azt tudom hogy a sorrendet lehet módosítani.De egy olyan egyetemet szeretnék beírni ami nem szerepel az eddig beírtak közt.
2010. febr. 14. 20:57
 4/8 A kérdező kommentje:
igen,levélben küldtem el.Az a baj őszintén hogy bejelöltem egy egyetem több szakát is,de Pestet nem jelöltem be..és most meg több visszajelzést is kaptam hogy érdemesebb lenne csak oda menni,meg kiderült közbe hogy sok osztálytársam is oda adja be.
2010. febr. 14. 20:59
 5/8 anonim ***** válasza:

ilyen hirtelen jött fellángolásnak nem szokott jó vége lenni.

Amúgy nem tudom. Ha befizetted sztem sehogy sem lehet.

Max e-felvi, de azért újra fizetned kell. Fel kellene őket hivni.

2010. febr. 14. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
inkább kifizetném azt a pár ezer forintot..holnap felhívom őket,holnap van a határidő éjfélig,hátha lehet valamit még intézni . köszönöm a segítségeteket ! ha valakinek van még valami ötlete várom
2010. febr. 14. 21:03
 7/8 anonim ***** válasza:

Holnap az Ügyfélszolgálaltot hívd fel mindenképp, hogy újra kell-e akkor még most jelentkeznek a másik eltörlésével (ekkor valószínű újra be kell fizetned a pénzt) vagy mostmár esélytelen.

[link]

2010. febr. 14. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Hát, talán tudod kérni, hogy vegyék semmisnek, de akkor holnap hívd fel az Ügyfélszolgálatot, hátha adnak még lapot. De arra számíts, hogy a regisztrációs díjat megint be kell fizetned.
2010. febr. 14. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!