Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Megéri az Óbudai Egyetem...

Megéri az Óbudai Egyetem Könnyűipari Mérnök szakán tanulni?

Figyelt kérdés
Mit gondoltok róla? Van itt olyan, aki oda jár? A nyomda és média szakirány tetszene, úgy hallottam, hogy az piacképes, mert más suliban nem tanítanak ilyen tárgyakat.
2010. okt. 10. 17:38
 1/3 anonim válasza:

Én nem de az exem oda jár.

Szerinte nagyon jó, ő teljes mértékbe megvan vele elégedve. Aztmondta, hogy ő úgy látja h teljes mértékbe jó döntés volt oda jelentkeznie.:)

2010. okt. 13. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
ha másért nem, akkor a sok-sok szép lány miatt érdemes odajárni. Mellesleg könnyűipari mérnököt sok helyen nem képeznek az országban
2010. okt. 16. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Pusztán pénzügyi szempontból meg. Lesz egy műszaki diplomád, amivel ha kicsit is szakma közelében helyezkedsz el (minőségbiztosítási mérnök, folyamatmérnök stb. egy nyomdában pl.) akkor a kezdőfizetésed minimum olyan bruttó 230e lesz, ha jobb cégnél kezdesz akkor olyan kb. 300e. Ehhez képest a minimálbér ma bruttó 105e. De az is igaz, hogyha nagyon erős műszaki készségeid vannak és szorgalmas vagy nagyon, akkor jobban megéri elmenni BME villanyra pl. Most látom, hogy a kérdés elég régi, azóta talán el is végezted a képzést. Azért már nem törlöm ki a választ hátha másnak is pont ez a kérdése ma.
2015. szept. 26. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!