Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Mit írjak a levélbe, hogy a...

Mit írjak a levélbe, hogy a tanárom ne érezze tolakodónak az érdeklődésem? Úgy volt, hogy múlt héten küld el egy anyagot, de azóta sem kaptam meg. Ezért szeretnék ráírni, mert kicsit aggaszt már a dolog.

Figyelt kérdés
Amikor múlt héten írtam neki akkor írta, hogy néhány nap és küldi.
2023. márc. 29. 12:13
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Első körben jó lenne tudni, hogy hol a tanárod (középiskola/egyetem).


Írhatod neki azt, hogy sajnos még mindig nem érkezett meg az anyag (annak ellenére, hogy ő esetleg elküldte, csak az ő e-mailszolgáltatójánál lehetnek bajok), legyen kedves újra elküldeni.

2023. márc. 29. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Egyetem és témavezető.

Csak nem akarok tolakodónak vagy bunkónak tűnni nehogy a végén ne vállaljon el vagy bármi ilyesmi.

2023. márc. 29. 12:44
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nyugodtan irj, nem fogja tolakodasnak venni. Minden egyetemi tanartol azt hallottam eddig, hogy ha egy emailre ket napon belul nem valaszolnak, akkor kuldjuk el ujra mert elveszett. Szoval nalad is siman elfelejtette, es pingelgesd addig amig nem kuldi.
2023. márc. 29. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!