Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Gazdasági szak távoktatáson,...

Gazdasági szak távoktatáson, melyik egyetem?

Figyelt kérdés

Gazdálkodás és menedzsmentet néztem, úgy tudom nemzetközi gazdálkodás nincs távoktatáson. Külföldről végezném, ezért csak távoktatás jöhet szóba, levelezővel is ugye az a baj, hogy heti 1-2 alkalommal be kell menni, én a távolság meg az elfoglaltságaim miatt sem fogom tudni ezt megtenni. Elsősorban magam miatt lenne fontos, viszont külföldön ahogy láttam, van kb. 3 féle gazdasági képzés, nem annyi mint nálunk, nincs is levelező, nálam meg ez csak másodlagos lenne, meg hát a nyelvet ugyan beszélem, de könnyebb magyarul, ezért lenne erre szükségem, viszont azért nem a legalja, legrosszabb hírű egyetemekre mennék.

Ahol találtam távoktatást:

Kodolányi János Egyetem, Gábor Dénes Főiskola, SZTE, Széchenyi István Egyetem


Kodolányiról meg Gábor Dénesről nem igazán hallottam jó véleményeket, a SZTE ugye elég nagy, rangos egyetem, kicsit olcsóbb is, viszont nekem Magyarország nyugati fele vagy Budapest sokkal könnyebben megoldható, ha be kell menni vizsgázni, így Győr lenne talán utazás szempontjából a legjobb.



2022. júl. 30. 16:56
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Gábor Dénest kerüld el szerintem, Kodolányi nem a legjobb, de Gábor Dénesnél jobb. Ha a SZTE messze van neked, akkor a Széchenyit ajánlom, az egész jó egyetem.
2022. júl. 30. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
50%
Minek kéne elkerülnie? Magyarországon tudják max hogy nem egy jó hírnevű egyetem, de külföldön rohadtul nem érdekel senkit. Illetve interjún úgy is azt veszik fel, akin látják hogy eltudja végezni a munkát / megtudja csinálni a tesztet... külföldön senkit nem érdekel hogy BME vagy GDF
2022. aug. 3. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
50%
Külföldön nem is nagyon foglalkoznak Magyarországon szerzett diplomával.
2022. aug. 27. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!