Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Osztatlan tanári (történelem-f...

Osztatlan tanári (történelem-földrajz) szak vélemények? Abból a szempontból gondoltam erre, hogy törin alapból foglalkoznom kellene a térképpel és a topográfiával, amihez igen kevés alapozást kaptam, így nem az erősségem, de érdekel.

Figyelt kérdés

2022. jún. 23. 23:06
1 2 3
 11/22 MDaniel98 ***** válasza:
Hát én is azt mondanám, hogy ez nem túlságosan nyerő párosítás.
2022. jún. 24. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 A kérdező kommentje:
Akkor lehet, hogy elsősorban a törit fogom megcélozni egy másik szakkal együtt, ami lehet akár a földrajz vagy a könyvtár, és legfeljebb a magyart utólag, egyszakosként valamivel könnyebb menet lesz.
2022. jún. 24. 09:56
 13/22 A kérdező kommentje:
Ráadásul levelezős leszek és így alapból nem volt könnyű a döntés idénre sem.
2022. jún. 24. 09:57
 14/22 anonim ***** válasza:
100%
A könyvtár eszedbe ne jusson!
2022. jún. 24. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 A kérdező kommentje:
#14 Ennyire használhatatlan? Több tanár ismerősöm is helyeselt, amikor szóba került 😅 ráadásul jövőre lehet, hogy nyugdíjba megy a könyvtárosunk és mehetnék a helyére akár már a könyvtáros asszisztens képzés elvégzésével.
2022. jún. 24. 22:26
 16/22 anonim ***** válasza:
100%
Azt ugye tudod, hogy a föci szak TTK, matek, fizika, statisztika is van. Jól gondold meg, hogy fogod-e bírni.
2022. jún. 25. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
100%

Földrajz szakon matek alapjai van, ami nagyrészt a gimis tananyag meg egy kis deriválás és annyi. Statisztika nincs. Fizika is csak alapozó van, tehát nagyrészt gimis tananyag meg egy kevés plusz.

Földtudományra jártam, az alapozók nagyrésze együtt volt a földrajzosokkal, meg sok más is.

2022. jún. 25. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
Szorgalom kell hozzá, semmi más. Földrajzon nincs sok matek, tanulható abszolút. Töri, föci tipikusan "seggelős" tantárgyak. Persze embert igényel ez a párosítás is. PTE-n az a szerencse, hogy a BTK épülete ott van a TTK szomszédságában.
2022. jún. 26. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 A kérdező kommentje:

Köszönöm a rengeteg hozzászólást és segítséget!

Végülis úgy döntöttem, hogy ha idén nem is jön össze, de a pluszpontokra rádolgozva jövőre megcsinálom, akkor a magyar-töri szakra fogok hajtani.

2022. jún. 26. 17:12
 20/22 anonim ***** válasza:
100%

Ha tanítani szeretnél, akkor az óraszámok miatt: magyar-töri.

Ha kutatni, akkor : töri-levéltár.

Ha könyvtáros lennél akkor: könyvtár-info.

2022. jún. 26. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!