Mentőtisztből anatómus?

Figyelt kérdés

Msc-s mentőtiszti végzettséggel (pontosabban a mentőtisztin az msc kiterjesztett hatáskörű ápolót jelent) van lehetőség anatómiai PHD-n továbbtanulni?

Anatómián belül elsősorban a funkcionálisra gondolok.

Olvastam több helyen, hogy nem kizárólag általános orvosok szakosodhatnak anatómiai területre.



2022. jún. 17. 22:25
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Hogyan fogsz kutatni, ha ezt sem találod meg?

Ez pl SE pathol. di


[link]

2022. jún. 18. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Fontos lenne tudni, hogy mit szeretnél kezdeni az anatómiával! Pl oktatni szeretnél?
2022. jún. 27. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
2- igen, oktatni szeretnék
2022. jún. 27. 13:31
 4/5 anonim ***** válasza:

#2-es vagyok

Hát ha orvosi egyetemen szeretnél oktatni, ott gyakorlatilag orvosi diplomát várnak el. Nem láttam még eltérő esetet.

Szerintem viszont más egészségügyi szakon pl gyógytornász szakon szerintem már van esélyed bekerülni, mint oktató, de keresd fel az adott intézményt ezzel kapcsolatban.

2022. júl. 3. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem lehetetlen.....SOTEN tanít anatómusként orvos, fogorvos, állatorvos, biológia tanár,biológus is anatómiát....Érdeklődj az Egyetemen, anatómusokból van hiány......
2022. aug. 19. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!