Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Melyiket érdemesebb választani...

Melyiket érdemesebb választani szerintetek?

Figyelt kérdés
kiskorom óta állatorvos akartam lenni,csak aztán egyre jobban kezdtem más hogy gondolni a dolgot,ugyanis a suliban a biosz oktatás és a tanár hozzáállása elég gyenge. ez alatt azt értem,hogy egy óra alatt 4-5 leckét veszünk,persze elég szellősen,és nem igazán magyaráz,nem valami segítőkész. gondoltam arra,hogy külön biosz tanárhoz járjak,csak ugye az meg költséges,hogy érettségire is felkészítsen. szóval most vagyok 11.-es,és jelentkeztem biosz matek faktra,de egyik se indul,gondoltam jelentezek akkor kémiára,de az se indul. pedig jó lenne,mer az orvosira biosz és kémia/vagy fizika kell,az egyiket emelten(fizika se indul). egyedül meg elég nehéz. de indul olyan fakt,hogy vendéglátói alapismeretek. gondolkodtam rajta,és utána is néztem neten (úgyahogy:P),hogy miyen egy vendéglátói vagy turisztikai főiskola. csak azt nem vágom,hogy akik ott végeznek pontosan mik lehetnek?ez lenne az egyik kérdésem,a másik meg az,hogy a felsoroltakon belül melyiket érdemesebb választani: tesi tanár,banki ügyintéző,ez a vendéglátói valami :D,ne talán tán még is csak állatorvos,vagy zongora tanár? melyik állás az amelyik itthon ill. külföldön is megállja a helyét fizetésileg is? bocs,egy kicsit sok kérdést tettem fel,de köszi előre is a kommenteket és a segítséget.
2010. szept. 19. 19:39
 1/1 anonim ***** válasza:

Szerintem nem kellene ennyire könnyen feladni a dolgot. Ha tényleg állatorvos akarsz lenni, akkor készülj fel magadtól..

Amúgy csak biosz és kémia a felvételi tárgy, fizikát nem lehet választani. (Azt csak humán orvosin lehet.)

2010. szept. 19. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!