Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Valaki kérlek segítene?...

Valaki kérlek segítene? BME-KJK járműmérnöki szak!

Figyelt kérdés

A felvi ezt irja:

Matematika és


biológia v. fizika v. informatika v. kémia v. egy ágazati szakmai érettségi vizsgatárgy(4) v. egy ágazaton belüli specializáció szakmai érettségi vizsgatárgy(5) v. egy szakmai előkészítő vizsgatárgy(6)


Pontosan mit jelent az szakmai érettségi vizsgatargy? Tehát ha en mondjuk egy turisztikai szakra járok akkor a turizmus erettsegim bele számítható?



2022. jún. 1. 19:54
 1/3 anonim ***** válasza:

"Tehát ha en mondjuk egy turisztikai szakra járok akkor a turizmus erettsegim bele számítható?"


Nem. Meg vannak adva, hogy melyik szakmai tárgyat fogadják el. Például gépészeti alapismeretek, közlekedési alapismeretek. Van több is, fejből nem tudom mindet.

2022. jún. 1. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Oh, köszi.

Es azt szeretném kérdezni, hogy oda 340 a ponrhatar, ha nekem mondjuk 380 pontom van de ez úgy hogy mondjuk csak matekbol emeltezek és a többiről nem akkor automatikusan buktam azt a szakot?

2022. jún. 1. 20:09
 3/3 anonim ***** válasza:
Elég a matek emelt.
2022. jún. 1. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!