Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Data Science-el, adatelemzésse...

Data Science-el, adatelemzéssel, szeretnék foglalkozni, milyen Msc képzésre mehetnék ezzel a diplomával?

Figyelt kérdés

Gazdinformatikus diplomám van, úgy tudom adatelemzéshez nagyon jó matek tudás kell. Milyen Msc-re tudok menni, amin nagyobb arányban van matek és esetleg elemzés, kódolás?



Bsc-t nem szeretnék újra, bőven elég volt ennyi (gazdinfo mellett van egy osztatlan diplomám is), matek mesterre nyilván nem vennének fel, nem is lenne jó, mert olyan tudásom azért nincs.



Gazdinfo mester nem tudom mennyire lenne jó, gazdinfo bsc-vel én nem voltam megelégedve.


2022. máj. 29. 16:02
 1/3 anonim ***** válasza:
0%
Mérnökinformatikus MSc.
2022. máj. 29. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

- ELTE Survey statisztika és adatanalitika mesterszak

- Corvinus Üzleti elemző (szakosító diploma, nem mesterszak)

- Biztosítási és pénzügyi matematika mesterszak

- Programtervező informatikus mesterszak, Artificial Intelligence vagy Data Science szakirány (mindkettő csak angolul van)

2022. jún. 5. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
A mérnökinformatikus msc nem tudom, hogy jön ide, nem képeznek data scientisteket.
2022. jún. 5. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!