Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Ha most 0 kreditet teljesítek...

Ha most 0 kreditet teljesítek egyetemen, viszont a következő félévben megszerzem a 36 kreditet és az átlagom is megfelelő, akkor nem sorolnak át önköltségesre?

Figyelt kérdés
Illetve az elégtelenek tényleg nem számítanak bele a súlyozott átlagba?

2022. jan. 7. 00:26
 1/8 anonim ***** válasza:
41%
Ha most 0 kreditet szerzel, akkor a következö szemeszterben maximum az álmaidban tudsz 36 kreditet szerezni...
2022. jan. 7. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
44%

Simán lehet 36 kreditet szerezni, még többet is.

Amúgy ja, szerintem így bent maradsz államin, és nem, nem számítanak az egyesek, viszont halmozottan súlyozott átlagot néznek.

2022. jan. 7. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Halmozottan súlyozott mit takar?

Én asszerint a képlet szerint számolom, ami a tanulmányi tájékoztatóban van.

2022. jan. 7. 01:51
 4/8 3 napos mákos lecsó ***** válasza:
33%
Akkor számold azzal. Egyébként ha idén 0 kreditet csináltál akkor legfeljebb csak kmooc-cal tudsz elérni 36 kreditet következő félévben, annak pedig nincs sok értelme
2022. jan. 7. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
75%

A fő kérdés az, hogy miért lett idén 0 kredited. Ha betegség vagy hasonlók miatt, ami már nem áll fenn a következő félévben, akkor reális elképzelés a 36.


Egy olyan embernek, akinek a szorgalma és más képességei miatt alapvetően nem futotta volna 20 kreditnél többre, ez egy szép kis álom, ami nem fog menni.


Én elég jó tanuló vagyok, 4-5 voltam mindig is, egyetemen is. Volt 36-42 kredites félévem és vért izzadtam vele, hogy minden tárgyam meglegyen, pedig a szokásos 30 kreditet összehozni nem volt kifejezetten nehéz ügy.

2022. jan. 7. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Meg az is kérdés, mennyire könnyűek a tárgyak.
2022. jan. 7. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Következő félévben már nincs ráépülős tárgyam, csak egy, az meg remélem sikerülni fog. Az aláírás mindenből megvan, szóval igazából a 30 kreditet felveszem következő félévben + azokat amik most nem lettek meg cv-ben felveszem és így még az 50 kredit is meglehet akár, a 36 meg simán.
2022. jan. 7. 23:49
 8/8 anonim ***** válasza:
Nem mindegy, hogy nehéz szakon nehéz tárgyak mellé mondjuk diff. szakmai tárgyakat veszel fel amik szintén nehezek, vagy egy könnyű szakon pocoketetést, társasozást, lengőtekét és így lesz 38 kredited...
2022. jan. 25. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!