Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Azt hallottam, hogy ha egyetem...

Azt hallottam, hogy ha egyetemre szeretnék menni akkor inkább gimnáziumba menjek, mint középsuliba, ez igaz?

Figyelt kérdés
Alapból tudom hogy a középsuli, egyetem, gimi mit takar. Csak ha lehet még, akkor ne egy szavas mondatokat írjatok, vagy linkel küldjétek, mert meg szeretném érteni. De nem fogok senkit se lepontozni valszeg.

2021. júl. 10. 21:17
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
82%

#7 Már tavaly is mindenhova kellett emelt (kivéve művészeti sulikba)

Gimiből sokkal könnyebb egyetemre menni. Nem néznek le, ha tanulni akarsz, motiváló a közeg, a tanár tanít, nem megy minden energiája a fegyelmezésre, többnyire bármilyen faktot fel lehet venni, jobbak a nyelvórák, egyetemre készít fel, van lehetőség csoportbontásra stb.

2021. júl. 11. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!