Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Tudnátok segíteni, hogy...

Tudnátok segíteni, hogy milyen táskát hordjak középsuliba, gimnáziumba?

Figyelt kérdés
Mivel inkább elegánsan, nőiesen öltözködöm és gyakran hordok magassarkút ezért a sportos hátitáska nem nagyon passzol a stílusomhoz. Esetleg valamilyen oldalakat tudnátok ajánlani ahol szétnézhetek ilyen téren?

2014. aug. 10. 13:01
 1/3 anonim ***** válasza:
Vagy sima válltáska, bár én azt el nem tudom képzelni magamnak suliba, annyi cuccom szokott lenni... Mivel én is sokat hordok ruhát meg ilyeneket, nekem is probléma volt, de végül Asos.com-ról rendeltem egy szuper kis hátizsákot, nem sportos, szép igazi bőr részei vannak és minőségileg kifogástalan. A szállítás ingyenes, bár nem a legolcsóbb oldal, minőségi dolgokat árulnak.
2014. aug. 10. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Hátitáskás lányokat már nem nagyon látok,ha tényleg olyan elegánsan(ez miben merül ki?)öltözködsz,akkor egy nagyobb kézitáska illene,nem a válltáska.Csak kérdés,hogy ebben hogy férnél el.:)
2014. aug. 10. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Nekem műbőr válltáskám van, én is gimibe járok és már kb mindenki ilyet hord, aki nem kifejezetten fiús csaj. Amúgy már direkt ezért csinálnak nagyobb válltáskákat suliba. Én táskaboltban vettem, szerintem az a legjobb, ha nem rendelsz, hanem személyesen nézed ki
2014. aug. 11. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!