Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Táska gimnáziumba?

Táska gimnáziumba?

Figyelt kérdés
Ilyesmire gondoltam: [link] Tudom,hogy a hátitáska az egészséges,de aki most gimis/nemrég végzett,az tudja,hogy a hátitáska kicsit gáz..:P Elférnék egy ilyenbe?Nem mindennapos használatra gondoltam,csak mikor kevesebb a cucc,mert tartáshibám van.Bár tény,hogy mióta "megvan" (1 éve),nem romlott,de nem is javult.Egyébként most legtöbbször hátitáskát hordok.:) 14/L
2014. jan. 15. 15:59
 1/6 anonim ***** válasza:
Most megyek gimibe..felnőttesebben öltözködöm , de akkor sem értem miért lenne gáz a hátizsák. Főleg ha tudsz jól kinézőt is venni. Ez az ugynevezett TREX táska szerintem nagyon idétlenül néz ki:s
2014. jan. 15. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Én hatosztályos gimnáziumba járok, ahol 2. évemet taposom. Az iskola 65-70%-a hátitáskával, a maradék válltáskával mászkál.

Én a hátitáskára voksolok, sokkal nagyobb, praktikusabb, a súlyeloszlás is egyenletes. 14/f

2014. jan. 15. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nem gáz?Nálunk már most is alig hordanak hátizsákot..:)
2014. jan. 15. 17:51
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk szinte mindenki hátitáskával jár, néhányan csak válltáskával. Ilyesmi táskákkal csak egy-két lány, gondolom mikor minimális cucc van. Egyáltalán nem ciki.

15/L

2014. jan. 15. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
szerintem sem gáz, sőt stílusos mert egyre kevesebben vállalják be a lányok, mert azt hiszik hogy a válltáska nőisesebb vagy divatosabb vagy mittudom én, de pl nekem fekete, fehér pöttyös hátizsákom van és szokták is mondani, hogy jó meg nagyon kényelmes is :))
2014. jan. 16. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nekem egy textil, rózsás hátizsákom van és mindenki dicséri, mert tényleg, nagyon jól néz ki.

Az osztályból van egy pár lány aki nem hátitáskába, de még csak nem is válltáskába, hanem 'utcai'ban hordják a cuccukat.. De a többség rendes, sima hátitáskát hord.

2014. jan. 21. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!