Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » 22 évesen mennyire késő...

22 évesen mennyire késő belekezdeni egy nappali tagozatos szakba az egyetemen?

Figyelt kérdés

Dietetikus szeretnék lenni. A környéken csak nappali tagozaton indul, illetve nem is annyira környék, mert ez is 90 km-re van tőlem, messzebb nem szeretnék menni.

Évvesztes vagyok, 5 éves szakközépbe jártam, 2019-ben érettségiztem, akkor nem vettek fel az egyetemre.

Így megcsináltam egy 2 éves OKJ-t, csináltam egy emelt érettségit is, és most lett elég pontom, 22 éves koromra.

A szüleim támogatnak, mert szóba jött a levelező tagozat is, csak ahol dolgoztak volna, nem elég rugalmasak, így jobban szeretnék ők is, ha még nappali tagozaton tanulnék.

Szerintetek nem vagyok elkésve?

26 éves lennék, mire végzek, és akkor még ott tartok, hogy egy percet sem dolgoztam, illetve a családalapítást sem szeretném annyira elhúzni.

De úgy gondolom, fontosabb megalapozni a jövőmet.

Szerintetek 22 évesen mennyire fogok kitűnni a többi, 18-19 éves hallgató közül?

Vagy felelőtlenség már most belevágni egy nappali tagozatba?



2021. jún. 18. 09:46
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%

Dehogy késő :)

21 évesen kezdtem az egyetemet.

Van olyan csoporttársam aki 35 éves és nappalira jár

2021. jún. 18. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%
Szia még 1998-ban 23 évesen kezdtem ezt a szakot. Nem bántam meg
2021. jún. 18. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
100%

Mérnökinfót most kezdem 30 évesen nappalin, és egyáltalán nem aggódom, hogy túl öreg lennék.

Úgyhogy hajrá! :)

2021. jún. 18. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!