Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Szeretnék továbbtanulni, de...

Szeretnék továbbtanulni, de felnőttként munka mellett, 30 évesen ezt hogy lehet megfelelően koordinálni? Most vírus miatt mivel online van a tanítás egyszerűbb lenne, de azért arra is fel kell készülni, hogy egyszer ennek vége lesz.

Figyelt kérdés
OKJ-t, szakmát és nyelvet tudtam tanulni munka mellett mindig az elmúlt években, de most arra az elhatározásra jutottam, hogy szeretnék továbbtanulni és diplomát szerezni... Vidéki vagyok és a munkámat sem szeretném feladni ezért mindenképpen csak a levelezős jöhet szóba. Mennyi arra az esély, hogy csak hétvégén vannak oktatások? Van egy ismerősöm aki levelezőn jár suliba, de gyakran csütörtökön és pénteken is mennie kell. Ez intézményenként változó ?

2021. máj. 9. 14:16
 1/5 anonim ***** válasza:

Ki kell választani a szakot, aztán utána kell járni, hogy melyik suliban hogy van.

Arra készülj fel, hogy az éves szabadságod vinni fogja a suli.

2021. máj. 9. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
45 nap szabadság jár nekem a munkahelyemen, közalkalmazott vagyok. Az miatt nem aggódom.
2021. máj. 9. 14:48
 3/5 anonim ***** válasza:
Szakonként és intézményenként változó, felvi.hu-n tudod megnézni (egyetemek, főiskolák -> kikeresed melyik szak tetszik és indul levelezőn -> oldal alján a kis indexekkel megnézed, mikor van tanítás).
2021. máj. 9. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Valóban szakfüggő a dolog, ahogy az előbb írták, a felvi-n utána tudsz nézni.


Jár egyébként tanulmányi szabadság is (bár nem fizetett), közalkalmazottként ezt meg is adják neked.

2021. máj. 9. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Közalkalmazottként talán jobb is a helyzet mint a versenyszférában. Ebből a szempontból. Amúgy sose késő képezni magad.
2021. máj. 9. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!