Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Milyen új szakmát tanuljak,ha...

Milyen új szakmát tanuljak,ha nem tudom mi érdekel?

Figyelt kérdés
2 felsőfokú nyelvvizsgát van, BTK-s diplomám. Nem értek a matekhoz, fizikához, kémiához, így a gazdasági szakok kilőve. Viszont még vannak felhasználható féléveim,de nem tudom mibe merjék belevágni. Szimpatizáltam az igazságügyi igazgatásival, de a tatàrgyak elbizonytalanítottak.

2021. febr. 12. 14:20
 1/1 anonim ***** válasza:
Hmmm... a nyelvekkel nem tudnál vhogy elhelyezkedni, vagy tanítani? Egyébként én is hasonló helyzetben vagyok, nem tudom mi érdekel, de most nyelvet tanulok mert érdekel, szeretem van benne sikerélményem. Nem olyan katyvaszos mint a matek. :) csak az a baj hogy kell vmi szakma ugye mert a nyelv az csak nyelv. És foggalmam sincs mibe vágjak bele, ami jól is sülne el.
2021. febr. 15. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!