Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Magyarországon a levelezős...

Magyarországon a levelezős mesteri képzések hogyan működnek, milyen gyakran kell bejárni órákra?

Figyelt kérdés
Felvázolom a helyzetet: Romániában élek és megszereztem az alapképzés diplomát, viszont nem jelentkeztem mesterire, mert elhelyezkedtem a szakmámban ééés Romániában a szakom mesteri képzése minden egyetemen nappali. Na most a városmtól a legközelebbi egyetem 200 kilométerre van, így munka mellett képelenség lenne elvégezni. Néztem, hogy Magyarországon több egyetem kínál távképzést, és arra lennék kíváncsi, hogy ha beiratkoznék egyre, akkor milyen gyakran kellene Magyarországra utaznom. Vajon ez egyeteme válogatja? Esetleg hol tudnék ennek utánajárni, vagy ti mit tudtok erről? Tényleg elég patthelyzet, mert tanulni is szeretnék, de az újonnan szerzett munkámat sem szeretném otthagyni :/

2020. nov. 24. 17:50
 1/3 anonim ***** válasza:
Amiről én tudok, ott normál körülmények között általában 2-3 hetente péntek-szombatra tömbösítve vannak a levelezős órák, de a legjobb az lenne, ha kinéznél egy intézményt és ott megkérdeznéd konkrétan.
2020. nov. 29. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a segítséget, igazad van, az lesz a legtisztább, ha felhívom őket és megkérdezem :)
2020. dec. 22. 23:14
 3/3 anonim ***** válasza:
Igen, az lesz a legjobb. Nagyon szívesen és sok sikert! :)
2020. dec. 24. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!