Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Lovassy ahol nagyon jó a...

Lovassy ahol nagyon jó a színvonal, viszont nem biztos, hogy jól fogom ott érezni magam és lehet sok lesz a tanulás vagy Pápai refi. ahol koleszos lennék (amit szeretnék), jól érezném magam de nem olyan színvonal lenne mint a Lovassy-ban?

Figyelt kérdés
Matek szakra mennék mind a két helyen. A tanáraim nagyon mondják, hogy menjek a Lovassy-ba, szóval lehet bekerülnék, de ott nem feltétlenül érezném magam jól. Viszont Pápán nem biztos meg lehet az a színvonal mint a Lovassy-ban.Nagyon szeretnék koleszos lenni, viszont lehet rossz társaságot fognék ki. Más iskolák pedig azért nem kerülnének szóba mert ott nincsenek matek szakok.

2020. nov. 16. 18:23
 1/5 anonim ***** válasza:
Mivel ugyis tovább akarsz menni egyetemre szerintem mindegy. Barmelyikből oda jut6sz. Max az alacsonyabb szinvonalubol érkezve kicsit keményebb lehet az első félévben az egyetemen a későbbiekben.
2020. nov. 16. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
91%

A helyedben a Lovassy-t pályáznám meg, a színvonalas oktatás miatt. Persze, a társaság lehet nem a legtökéletesebb, de barátkozni iskolán kívül is tudsz, ezért is javaslom, hogy a versenyképes érettségi lehetőségét helyezd előrébb a "rangsorban".

Emellett az sem utolsó szempont, hogyha nem tetszik a Lovassy, még könnyen átvesznek más, gyengébb gimnáziumokba, de fordított esetben, ha realizálod, hogy számodra túl gyenge az oktatás színvonala a választott iskoládban és többet szeretnél kihozni magadból, már nem lesz olyan egyszerű a dolog.

S csak azért választani egy gyengébb iskolát, hogy kollégista lehess, színtiszta badarság, remélem nem kell magyaráznom, miért.

2020. nov. 16. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
94%
Szerintem gyere Lovassyba. Jó a közösség, és egyáltalán nem olyan nehéz mint, amilyennek általánosban beállítják.
2020. nov. 16. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Mitől félsz a Lovassyban? Nagyon jó a társaság.

Amúgy mért gondolod, hogy Pápán fixen jó lenne a társaság, míg a Lovassyban nem?

2020. nov. 26. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Én csak emelt érettségizni voltam a Lovassyban, de nagyon megtetszett. Tök modern az épület, a tanárok akikkel én voltam nagyon rendesek és korrektek voltak, úgyhogy ha tényleg jó vagy matekból, akkor szerintem érdemesebb oda menni.
2020. nov. 30. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!