Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Könnyű főiskolát v egyetemet...

Könnyű főiskolát v egyetemet keresek Budapesten, tudtok tippet adni?

Figyelt kérdés
2010. júl. 26. 12:11
 1/7 anonim ***** válasza:

És mire mennél egy könnyű iskolával? Az ilyennek sosincs jó vége.

El lehet menni, könnyen el lehet végezni, lesz is diplomád, utána meg szenvedhetsz.

Én azt mondom, aki akarja vinni valamire, az célozza meg az elit helyeket, mert akkor nagyobb eséllyel talál munkát.

Amúgy sok ilyen könnyű helye van. Keress alacsony ponthatáros helyeket...

2010. júl. 26. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Inkább vmi OKJ-s képzésre menj!
2010. júl. 26. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
BME-re jártam egy évet, nem jött össze nekem. Van már egy OKJ-m is, de nem igazán tudok vele mit kezdeni. Alkalmi munkákat dolgozgatok, e mellé szeretnék egy könnyebb főiskolást találni. Szóval azt mondjátok, hogy ahol alacsony a ponthatár, ott kevesebb a követelmény?
2010. júl. 26. 13:11
 4/7 anonim ***** válasza:
Minek neked mindenáron diploma, ha tanulni nem akarsz? Nincs szükség egy újabb szalaggyártott diplomásra.
2010. júl. 26. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
BME-hez (mérnöki szakok) képest minden egyetem vagy fősuli könnyű kb.
2010. júl. 26. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha megnézed a ponthatárokat matek szakon, akkor szerintem az sem járható út, hogy alacsony pontszámú helyekre jelentkezel. Egyébként igaza van az elsőnek, szóval ne csináld.
2010. júl. 26. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
BME-nél könnyebb az ÓE (régi BMF) és mége az a könnyű szak.
2010. júl. 26. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!