Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Hol találhatok jó fösulit...

Hol találhatok jó fösulit vagy egyetemet budapesten?

Figyelt kérdés
angol nyelvüre gonodltam.Szóval,ahol angol nyelven tanulhatok.Meg azt is irjátok meg,hogy utánna hol tudok érvényesülni?Mert én újságirás irányába gondltam menni.
2009. máj. 25. 21:38
 1/5 anonim ***** válasza:

IBS - Borzasztó drága magánfősuli, 500 rugó/félév, ott lehet tnaulni ilyesmiket. De vigyázz: a munkáltatók nem szívesen veszik az ottani diplomát, mert lerí róla, hogy gazdag szülők hülye gyereke szerezte...

Aztán ott van a CEU, ami szintén irtó drága, de állítólag ott is foglalkoznak ilyenekkel.

A legtöbb angol nyelvű képzés fizetős, kivéve a mezei anglisztika/amerikanisztika szakot. Ide viszont nem ajánlanám, hogy jelentkezz, mert angol szakos újságíróval Dunát lehetne rekeszteni. A szakma többszörösen túltelített, és kommos diplomával készülj fel rá, hogy mosogatni vagy takarítani fogsz, kivéve, ha vannak ismerőseid megfelelő pozícióban. Sajnálom, ha elvettem a kedved, nem volt szándékos, csak ez a nagy magyar valóság.

2009. máj. 25. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ilyen helyesírással újságírónak? Merj nagyot álmodni.. :D
2009. máj. 26. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Csak hogy tudd,helyesirási versenyeken érek el eredményeket.Nem kell rögtön leszólni.
2009. máj. 26. 13:31
 4/5 anonim ***** válasza:

Nem a helyesírás teszi az embert:)

Én is újságírónak készültem,állítólag volt tehetségem hozzá,csak hát nem vettek fel elsőre,ezért inkább turizmusra mentem,pedig gimiben újságíró voltam:/

Szóval,én a BKF-t ajánlom,bár újságíró ismerősöm szerint nem a diplomával kapod a tehetséged az írásra...

2009. máj. 26. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Utolso: valoban, nem a helyesiras teszi az embert, na de egy ujsagirotol talan joggal varhatjuk el, hogy tud helyesen irni es ertelmesen fogalmazni.


Kerdezo: jo kis versenyek lehetnek. :)

2009. máj. 26. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!