Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Hogyan tanuljak meg rá ennyi...

Hogyan tanuljak meg rá ennyi idő alatt?

Figyelt kérdés

Szeptembertől még fogom tanulni a német nyelvet, aztán érettségizni fogok belőle, de szinta semmit sem tudok, mert semmit sem taníta tanár és nagyon rossz. Hogyan fejleszthetném magam itthon? Őszintén bevallom nem igazán van pénzünk különtanárra.

Köszi válaszaitokat.


2010. júl. 20. 13:11
 1/7 anonim ***** válasza:
Nekem a Start Neu tankönyv+mf+cd+tesztfeladatok csomag nagyon bevált, nem is túl drága, és remekül haladhatsz vele egyedül. Jó, hogy ilyen előrelátó vagy! HAJRÁ!
2010. júl. 20. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Ez az, köszönöm szépen!!! Pont ez a könyvcsomag van meg.xD
2010. júl. 20. 15:41
 3/7 anonim ***** válasza:
Nézz német filmeket, hallgass német zenét, ismerkedj német emberekkel. Én pl rákényszerülök a nyelv használatára, ha kommunikálni akarok, mivel az összes szomszédunk német, és nem tudnak magyarul. Neten is vannak oktatóanyagok (teach yourself German, ha jól tudsz angolul, még arra is gyúrhatsz, és angolról könnyebb németet tanulni, mivel jobban hasonlítanak, mint a magyarral)
2010. júl. 20. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Úúú, de jó neked.:D Elmehetnék én is oda szomszédnak?xD
2010. júl. 20. 18:11
 5/7 anonim ***** válasza:
Szerintem a dolog nyitja, főleg, hogy van oktatócsomagod, ha minden nap vagy minden másnap kitartóan szánsz rá 45 percet a leckeírás előtt/után. Időnként ismételj, ne csak új anyagba kezdj, teszteld magad. Csinálj magadnak napirendet és oszd be a tanulnivalót. Ahogy közeledik az érettségi, egyre több lesz, úgyhogy jó, ha már most elkezded.
2010. júl. 20. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Oké, rendben. Most 9.-ben 10 leckét vettünk. Szerintem azt átismételm ezalatt a másfél hónap alatt.
2010. júl. 20. 18:28
 7/7 anonim ***** válasza:

Szia!


Pons nyelvtan+Zwanzig weniger eins! Szerintem ezt a kettőt mindenképp érdemes beszerezni, plussz a Start sem rossz...Ja és sok seggelés!!!:-)Sikeres nyelvvizsgázást!

2010. júl. 21. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!