Szerintetek megéri?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Arra lennék kíváncsi, hogy szerintetek ez [link] megér 9 milliót? (1 év) - Általános tanfolyam -

Én is átgondoltam rengetegszer ezt, hiszen lassan egyetemre fogok járni.

Ott van leírva minden.

Ez rengeteg pénz, igen.

De valahogy én úgy érzem, hogy megérné, hiszen alapjáraton ez az álmom, hogy kijussak Miami-ba, megtanuljam az ottani "szokásokat", kultúrát, nyelvet.

1 év szerintem bőven elegendő lenne, hogy ezt megvalósítsam.

Meg egy életreszóló élmény.

Szóval.. a Ti véleményetekre is kíváncsi lennék, hogy a helyembe megcsinálnátok ezt.

Köszönöm szépen előre is!



2013. nov. 23. 19:25
 1/4 anonim ***** válasza:

Ennyi pénzt nem ér meg, annyit nem adnak érte cserébe.

Figyelj, én abból indulok ki, hogy külföldön szeretném elvégezni a mesterképzésemet, ami 5 millió forint, szintén egy évre, de egy év alatt három évnyi anyagot tanulunk meg egy tudományból, versenyképes, az egész világon elfogadott és értékelt diplomát kapunk a képzés végén.


Nekem 9 milliót semmilyen nyelv és élmény nem érne meg.

2013. nov. 23. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Ez szuper! Sok sikert hozzá!

Hát.. én igazából nem tudom.

Lehet igazad van, hogy nem ér meg ennyi pénzt, de valami annyira vonz ebben az egészben.

Köszönöm a tanácsod, megfogadom!

2013. nov. 23. 20:07
 3/4 anonim ***** válasza:
jó ötlet, meg minden, de szerintem ez nagyon sok pénz. ha van rá kereted, akkor vágj bele, de pl én ezért nem vennék fel hitelt.
2013. nov. 23. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én már 2szer voltam kint ezzel az iskolával, igaz rövidebb ideig. 9 milliót szerintem se ér meg, mert annyit úgyse fogsz kint tanulni. Még az intenzív tanfolyam is azt jelenti, hogy van 3-4 órád egy nap, utána szabad vagy és akkor már inkább az iskolatársaiddal fogsz lógni, mint tanulni. Plusz ez egy nyelviskola, ahol általában nagyon jó fej tanárok vannak és tényleg egy hatalmas élmény az egész, meg sok dolog is ragad rád, de hacsak nem vagy teljesen kezdő angolos, akkor szerintem inkább rövidebb időre menj ki, mert ha tényleg a kultúra érdekel, akkor rövidebb idő alatt is megtudod tapasztalni, pláne ha családnál laksz. ;) Amúgy tényleg egy életre szóló élmény, nem hiába voltam én is 2szer. :D
2013. dec. 13. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!