Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Milyen munka lehet, amiért...

Milyen munka lehet, amiért megéri valakinek minden nap Kecskemétről feljárni Budapestre?

Figyelt kérdés
Rengetegen ingáznak nap, mint nap a munka miatt. Tudtok példákat írni, hogy milyen munkalehetőségek lehetnek ezek szerintetek?
2013. nov. 7. 18:38
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Olyan munka ami azt biztosítja hogy a családoddal együtt nem haltok éhen, van tető a fejetek felett és cipő a lábatokon.
2013. nov. 7. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Az még nem is olyan nagy távolság... én többet megyek :)
2013. nov. 7. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
értem, hogy nem talál mindenki munkát a lakóhelyén, én is 1,5 órát utazok reggelente, de én a suli miatt. viszont konkrét példákra lennék kíváncsi, ami az állásokat illeti.
2013. nov. 7. 20:24
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
akkor.. Technical manager zöldség-gyümölcs logisztikai depoban.
2013. nov. 7. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
100%

Szerintem így konkrétan nincs. Én is jártam egy ideig gyakorlatra a suli mellett (igaz fordítva, tehát le Kecskemétre) naponta.

Hát pl. ha a lakóhelyhez közel nem talál munkát.

Vagy kap utazási hozzájárulást.

Vagy hasonlók.

Továbbá meg ha mondjuk olyan magas pozícióban dolgozik, hogy az útiköltség nem számít.

2013. nov. 7. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Van akinek helyben nincs más lehetősége, a semmi állás és az ingázás között választhat. Ha mellé még esetleg van családja, pl. ott él a felesége/férje akinek viszont biztos munkahelye van, közelben a nagyszülők akik a gyerekekre tudnak vigyázni, akkor egyértelmű, hogy valaki bevállalja az ingázást.
2013. nov. 8. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Plusz az is hozzátartozik, hogy Kecsk-Bp között elfogadható a közlekedés, autóval meg főleg, így vállalható munka ilyen távolságban is. Pl. egy Kecsk-Baja már nem, mert busz-vonat nincs, vagy alig. Ezen is múlik.
2013. nov. 8. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Na ezért nem vagyok híve a saját háznak/lakásnak. Persze nekem is az van, de ha mégegyszer fiatal lennék, tuti, hogy nem hajtanék rá.
2013. nov. 17. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!