Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulás külföldön » Miért nevettek ki és fújólták...

Miért nevettek ki és fújólták le ezt az ötletemet? Pedig Én nagyon is komolyan gondolom!

Figyelt kérdés
Úgy tervezem az egyetemet Japánba fogom kezdeni. Utánanéztem mindennek jelenleg is tanulom a nyelvet az angol mellett és biztos vagyok benne hogy Oda fogok menni! Elmondtam a szüleimnek és anyukám nevetett apum pedig csak simán lefújólta hogy 'lehetetlen' meg 'úgyse jön össze'. Nekem ez tényleg nagyon fontod! És valóban akkora hülyeséget mondtam volna? Mindig is ki szerettem volna jutni. Bár még messze van az egyetem szerintem ahogy ezt fogadták az nem volt valami igazságos.
2013. júl. 4. 18:43
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Akkor nem vagy ellenfél :D 16 vagyok és pontosan ugyanezek a terveim. Szintén 14 évesen találtam ki és még mindig mellette vagyok :)
2013. júl. 7. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:
Én 12 évesen imádtam meg japánt. Először elkezdtem animéket nézni/mangákat olvasni késöbb meg utána néztem honnan ered ez az egész mert furcsa nevek voltak benne. Azóta biztos vagyok abban hogy egyszer ki fogok oda menni.:) Tanulás ügyileg még kifizetendő is lenne szerintem.:) Nem vagyok ellenfél.. Ez tetszett.:D
2013. júl. 7. 23:04
 13/18 anonim ***** válasza:
52%

Hát egy japán diploma biztosan nem lenne hátrány :D

Igen, gyakorin mérem fel a potenciális ellenfelek mennyiségét :P

Amúgy nálam a zenével kezdődött azt hiszem, szintén 12 évesen :)

2013. júl. 7. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:
:D Japán zene.. Abban nem vagyok jártas. Nem sok énekest/együttest ismerek. Akiket leginkább szeretek és ismerek az a The GazettE. Ismered őket?:)
2013. júl. 7. 23:52
 15/18 anonim ***** válasza:
Igen, anno kedvenceim voltak :D
2013. júl. 7. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:
Jól van akkor. Nem baj ha privátba írok inkább? Hogy ne itt beszélgessünk?
2013. júl. 7. 23:59
 17/18 anonim ***** válasza:
Nyugodtan :)
2013. júl. 8. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 Cunt*-* válasza:
Jahj, tudod ők egy kicsit érettebben gondolkodnak annál, hogy csak úgy hipsz hopsz felszállsz a repülőre elrepülsz Hokkaidóba és akkor minden jó lesz meg el fogsz boldogulni Japánban az interneten szerzett tudásodból meg az anyagi hátteredből..De persze, ha milliomosok vagytok, akkor simán mehetsz. :D Nekem azt is kiröhögték, h érettségi után akarok Amerikába menni, aztán miután letettem a nyelvvizsgát elkezdtek hinni bennem :D De figyelj, ha nagyon komolyan gondolod, akkor üljetek le és beszéljétek meg, hogy átlássák a dolgot a te szemszögedből és te is lásd az övékből aztán lehet születik valami jó a dologból. c:
2013. júl. 17. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!