Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulás külföldön » Nagyon nehéz külföldön egyetem...

Nagyon nehéz külföldön egyetemen tanulni?

Figyelt kérdés
A nyelv miatt... Pl. ha valaki orvosnak tanul külföldön az nagyon nehéz? Nyilván persze nagyon kell tudni a nyelvet de hát az egyetem magyarul is kemény nemhogy idegen nyelven. Hogy lehet kibírni? Bocsi, tudom hogy nagyon hülyén fogalmaztam.
2013. ápr. 12. 16:48
 1/4 Dubi ***** válasza:
Orvosi gondolom nehéz, a természettudományi karok nyelv szempontjából nem.
2013. ápr. 12. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
nehéz igen. Az elején főleg. Én jól beszéltem a nyelvet de rengeteg új szakszó volt, és oldalakat bemagolni magyarul fele ennyi idő lett volna. De aztán belejön az ember ha nagyon kitartó. Van ismerősöm aki orvosnak tanul és külföldi szintén szóval az sem lehetetlen
2013. ápr. 17. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Attol fugg melyik egyetemen...
2013. ápr. 17. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha jól beszéled a nyelvet nem nehezebb, mint Magyarországon. Én biológia szakon tanulok. Határhoz közel éltem, gyakran voltam Ausztriában, könnyen elsajátítottam a nyelvet már idejében.
2013. ápr. 24. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!