Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulás külföldön » Külföldön, nemzetközi közegben...

Külföldön, nemzetközi közegben könnyebb vagy nehezebb párkapcsolatot kialakítani, mint itthoni egyetemen?

Figyelt kérdés
2012. ápr. 26. 13:56
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
?
2012. ápr. 26. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Mi nem világos? Arra vagyok kíváncsi, hogy egy nemzetközi közegben is ugyanolyan nyitottak-e az emberek, ugyanolyan könnyű-e ismerkedni.
2012. ápr. 26. 20:56
 3/14 anonim ***** válasza:

1. ennek mi koze van a tanulashoz ?

2. ez teljesen egyetem es szak fuggo

3. tudod a vilag az nagy a kulfold meg egy tag fogalom (tudod, marokko es anglia es brazilia kozott nem kicsi a kulonbseg). Tehat mar maga a kerdes is ertelmetlen.

4. sok mulik azon hogy hogy nezel ki/mennyire tudsz ismerkedni/stb

2012. ápr. 26. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

Az a köze a tanuláshoz, hogy egyetemre megyek külföldre. Angliába. És szeretnék barátnőt szerezni, a tanulás mellett.



Ezen ismeretek fényében már képes vagy érthetően és normálisan válaszolni? Ha nem, akkor meg nem érdekel, amit leírnál. Köszi.

2012. ápr. 27. 16:26
 5/14 anonim ***** válasza:
ez attól függ, hogy nézel ki, mennyire vagy megnyerő stb. de amúgy nehezebb szerintem. mivel (valószínűleg) nem beszélsz anyanyelvi szinten angolul, plusz akcentusod is van, ezért egy "kicsit kevesebb" leszel, mint egy helyi. szóval annyira nem leszel jó parti, de esetleg "egzotikus" még lehetsz :D
2012. ápr. 27. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 Zofie Falkingham válasza:

Simán, és jártam kinti egyetemre is, és Mo.-on is, és kint én több kapcsolatot tudtam kialakítani (Warwick Uni, UK) mint itthon! De főleg a hasonló szituban lévő külföldiek nagyon nyitottak. Mindenki segítőkész! Viszont az angol csajok eléggé nyitottak a k***** stílus felé...

Azért sok sikert!!

2012. ápr. 28. 03:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Könnyű, feltéve, hogy ott is ugyanolyan könnyen ismerkedsz-e.

Minél jobban beszélsz egy nyelvet, annál magabiztosabb vagy. Különben ha pl kimész franciába, a franciák biztos nem fognak veled barátkozni.Az ilyen helyeken mindig azok verődnek össze, akik szintén cserediákok.

2012. ápr. 28. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Cserediákok? Külföldi egyetemeken? Híres angliai egyetemekről beszélünk.
2012. ápr. 28. 17:40
 9/14 anonim ***** válasza:
én is külföldön ismerkedtem meg a barátommal. igaz ő is magyar....esélyed van :D
2012. ápr. 28. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Cserediak minden egyetemen van. Meg a "hires" angol egyetemeken is. Kulfoldi diak meg minel hiresebb az egyetem, annal tobb van. Abban meg igaza van mindenkinek hogy egy masik kulfoldivel jobb eselyed lesz mint egy helyivel, mivel hasonlo cipoben fogtok jarni... Egyebkent meg szabad tudni, hogy mely ez a hires egyetem?
2012. ápr. 28. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!