Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulás külföldön » Ha politológiában BA diplomát...

Ha politológiában BA diplomát szerzek mehetek nemzetközi kapcsolatok MA-re?

Figyelt kérdés
Ha például a Bécsi Egyetemen szerzek BA diplomát politológiából, akkor automatikusan jelentkezhetek MA-re nemzetközi kapcsolatokból mondjuk a London School of Economics-ra vagy kreditkiegészítés mindenképpen szükséges? Ezt az egyetem dönti el, vagy meg van határozva az Unió által?
2012. márc. 11. 18:51
 1/7 anonim ***** válasza:

Kreditkiegészítés biztos fog kelleni, főleg ilyen iskolakülönbséggel. egy egyszerű,magyar példát tudok mutatni:


[link]

2012. márc. 11. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Retekszisz ***** válasza:
Most hol tanulsz?
2012. márc. 11. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a gyors választ! Remélem kérdésem nem túl "butuska". Pillanatnyilag gimnazista vagyok. Mindenképpen szeretnék Bécsbe jelentkezni politológiára de majd egy nemz. kapcs. MA-t szeretnék azután.
2012. márc. 12. 18:08
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem tudom, mennyire lenne ez esetben a politológia, mert ugyan lehet, hogy akár 60-100 kreditet elismernek a mesterszakhoz, de akkor 80-120 pótlandó marad, amit meg kérdés, bírni fogsz e MA mellett. Hát ha még kevesebbet számítanak be. Ha többet, az jó, de óvatosan kell gazdálkodni a lehetőségekkel, inkább nézd meg, hogy nemzetközi kapcsolatokhoz mi az, ami kreditvizsgálat nélkül elfogadott alapszak.
2012. márc. 12. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Retekszisz ***** válasza:
A Bécsi cuccokról tapasztalatból tudom, hogy legtöbbször semmit, vagy alig számítanak be :(
2012. márc. 12. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
politológia Ba-val kb. bármilyen Ma szakot el lehet végezni.....
2012. máj. 30. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
De kreditkiegészítéssel, nem?
2012. máj. 30. 18:25

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!