Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulás külföldön » A kriminológiáról mi a vélemén...

A kriminológiáról mi a véleményetek?

Figyelt kérdés

Annyit tudok, hogy jól fizetős állás, és hamar nyugdíjba lehet menni. Tudom : szánalmasan kevés, de ez van :D Nem tudom, hogy hol nézhetnék utána ilyesmiknek. Igaz, hogy még csak 14 vagyok, de tudni akarom, hogy hogyan tovább...

14/L



2013. ápr. 10. 23:34
 1/3 Puppies válasza:

Hát nagyon megterhelő szellemileg.Mint az orvosoknak neked is kellene majd járnod pszichológushoz.Mellesleg az is biztos, hogy diploma kell hozzá és évente csak kevés diákot vesznek fel olyan egyetemre ahol ilyesmit tanítanak.Szóval ha tényleg akkor nagyon kell teperned.

Nekem ezt a 2 oldalt dobta ki a google ami szerintem hasznos lehet számodra.

[link]

[link]

Mivel az egyik eltés így ajánlom neked hogy a felvi.hu-n nézd meg idén mennyi ponttól vették fel az embereket.

2013. ápr. 12. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm.
2013. ápr. 15. 18:06
 3/3 anonim válasza:
49%

ó anyám....nem jól fizetős állás és nem lehet hamar nyugdíjba menni...olvass utána mi ez légyszíves, és utána kérdezz bármit is...és ez a válaszolókra is igaz.


Jelenleg nincs kriminológus, mint akkreditált szakma itthon, remélhetőleg nyártól lesz...akkor dolgozhat rendőrségen, pártfogóként stbstb, a linkelt oldalakon megtalálod.


De nem, itt nincs sok pénz...és nem nem valószínű hogy emiatt pszichológushoz kéne járnia bárkinek is...


24 L (kriminológia mesterképzésen tanul)

2013. dec. 2. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!