Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulás külföldön » Érdekelne, hogy hogyan kell...

Érdekelne, hogy hogyan kell jelentkezni az Uni Wienre? És főleg, hogy mikor? Mennyi a megélhetés? Hogy keressek WG-t? És főleg, hogy milyen papírokat kell elintézni?

Figyelt kérdés
Ausztriában szeretnék jogot tanulni. Álomvárosom Bécs, de még lehet, hogy Graz lesz, az közelebb van. /Szombathely környékén lakom. Minden részlet érdekelne a kinti tanulással kapcsolatban. Még csak 11. -es vagyok, de mindent szeretnék majd időben elintézni.
2013. márc. 30. 12:47
 1/2 anonim ***** válasza:
Felmész az egyetem honlapjára, és elolvasod a követelményeket. Ha pedig nem nagyon érted, akkor érdemes elgondolkozni, hogy biztos németül akarsz-e tanulni külföldön.
2013. márc. 30. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

egyetem honlapjan minden le van irva ami kell.

szerintem olyan 4-500 EUR-bol -ha nagyon jo aron talalsz lakast/koleszt- akkor ki lehet jonni, de attol is fugg hogy mennyit sporolsz, mennyit bulizol, meg hogy mondjuk az egyetem jovo evtol fizetos lesz-e.

WG-t leginkabb google segitsegevel keress :). van par oldal ahol lehet WG-re keresni kerulet,ar,meret es egyeb dolgok alapjan.

2013. ápr. 7. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!