Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulás külföldön » Ha Angliában szeretnék tanulni...

Ha Angliában szeretnék tanulni és itt leérettségizek, akkor milyen egyéb dolgok szükségesek hozzá, hogy kint tanulhassak?

Figyelt kérdés
Azt tudom, hogy Cambridge advanced/professional level exam, vagy IEFTS nyelvvizsga kell, de ezen kívül mi más kellhet még? Kell valami külföldi vizsgát is tenni vagy csak leadom a jelentkezésem a UCAS-nak és kész?

2013. febr. 5. 19:31
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Az adott egyetem honlapján fent van minden. De egy dolog tuti kell: sok-sok pénz. Anglia az egyik legdrágább ország Európában.
2013. febr. 5. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Dubi ***** válasza:
Megfelelő nyelvvizsgán kívül a sikeres felvételihez nem kell más ha meglesz az érettségid.
2013. febr. 6. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Érettségi, nyelvtudást igazoló papír, jelentkezés, sok pénz. A részletekről pedig mindig az adott egyetem honlapján kell tájékozódni pl. hogy milyen pontszámot kell elérni a TOEFL vizsgán ill. , hogy milyen jegyeket kell szerezz. Javaslom, hogy írj a kinézett sulinak egy emailt, hogy egy magyar diáktól erre és erre a szakra milyen jegyeket várnak milyen tantárgyakból.
2013. febr. 6. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Kell nyelvvizsga (IELTS vagy TOEFL), jo eredmenyek es egy personal statement. Hova akarsz menni?
2013. febr. 26. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!