Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulás külföldön » Dániában milyen a felsőoktatás...

Dániában milyen a felsőoktatás? Valaki bővebb infót tudna adni?

Figyelt kérdés
Mentőtiszt érdekelne, de tágabb véleményt is meghallgatnék.

2012. okt. 19. 20:17
 1/3 anonim ***** válasza:

Én csak másodkézből tudok infókat adni, egy közeli rokon lánya ment most ki, ilyen idegenvezető- szálloda szerű képzésre. Ő úgy jutott ki, hogy még gimiben volt lehetőség dán cserediákot fogadni, aztán ő is kiutazhatott, így látta, mik vannak ott.

Tandíj nincs, a rokonom heti pár napban négy órás takarítós munkát vállalt el, amiből minden gond nélkül meg tud élni, épp pár napja vett magának valami nagyon-új-és-nagyon-drága mobilt a fizetéséből, szóval tényleg nem mondhatom, hogy nyomorog.

Ő egyébként utálja Mo-t, megy neki az angol, a szállodaiparban akar dolgozni, szóval neki tényleg volt értelme kimenni.

2012. okt. 25. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 T. Áron válasza:

Ha dániai felsőoktatás után érdeklődsz, a Scandinavian Education Agency tud felvilágosítást adni. Úgy tudom Dániában továbbtanulni ingyenes, vagyis nincs tandíj, viszont szerintem mentőtiszti képzés csak dán nyelven van. Az angol nyelvű szakok után ezen az oldalon érdeklődhetsz:


[link]

2012. okt. 27. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2012. nov. 16. 22:47

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!