Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulás külföldön » Így is tanulhatok ingyenesen...

Így is tanulhatok ingyenesen Dániában?

Figyelt kérdés
Jelenleg levelezős vagyok egy itthoni egyetemen, de tervezem, hogy külföldön folytatom tanulmányaimat. Ha már járok egyetemre, az nem kizáró ok, ugye?
2011. szept. 4. 19:51
 1/3 anonim ***** válasza:
18%
Külföldön mindenképp fizetned kell. MAx megpróbálkozhatsz valami ösztöndíjjal
2011. szept. 4. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
73%

Akinek fogalma sincs a témáról, minek válaszol?


Kedves kérdező, amennyiben nem diplomázol le itthon, úgy Dániában is ingyenes a képzés. Ha itt abbahagyod az egyetemet, az nem fogja befolyásolni.

2011. szept. 4. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Ha lediplomázol akkor is ingyenes. 2 dolog miatt, az egyik az az, hogy az itteni diplomát olyan országban sem számítják be,mint pl. Magyarország, ahol korlátozva van az ingyenesen megszerezhető diplomák száma(tapasztalat,én így csinálom most,és jogásszal egyeztettem,hogy tutira menjek. A másik dolog meg az, hogy Dániában ha ott szereztél volna már egy diplomát,akkor is ingyenes lenne,hisz a fejlett országokban nem korlátozzák,hogy hányat végzel el államin,sőt jobbat mondok,csak hogy meglepődj, a fizetős magánegyetemeken kívül, nem is ismerik azt az opciót,hogy költségtérítéses képzés. Ilyen nincs, 90%-ban csak állami intézmények vannak,ott csak ingyenes képzés van, csak magánegyetemeken és főiskolákon van tandíj,de az meg kevés van,és általában külföldiek járnak oda.
2011. szept. 7. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!