Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Ingyenesen tanulhatok még 24...

Ingyenesen tanulhatok még 24 évesen?

Figyelt kérdés
Nincsen még elvégzett szakmám, se diploma, se okj-s szakma. Ilyenkor is ingyenesen lehet megszerezni az első szakmát?szeretném tudni hogy ilyenkor mi a teendő... hol tudok esetleg interneten erről tájékozódni... stb... előre is köszönöm a segítséget...
2010. aug. 5. 13:48
 1/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Jelentkezhetsz egyetemre, fősulira vagy okj-re. Amire akarsz!

Ha eddig még nem végeztél felsőfokú tanulmányokat, akkor van 12 féléved, amit az állam támogat, tehát ingyenes. Ez független attól, hogy hány éves vagy.

2011 február közepéig lehet jelentkezni a felsőoktatásba.


www.felvi.hu itt keresgélhetsz az egyetemek, szakok közt, mi a a mi szimpatikus stb.

2010. aug. 5. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

egyedül az érettségi eredményeidre és a gimnáziumi bizonyítványodra van szükség a jelentkezéshez + ajánlott még a nyelvvizsga is :)


Mi érdekel, mit szeretnél tanulni?

-ha leírod, akkor tudok még tanácsot adni :)


(előző vagyok)

2010. aug. 5. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
kortól teljesen független a dolog. én 25 évesen leszek most gólya államilag finanszírozott egyetemen...
2010. aug. 5. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
76%

Az OKJ már nincs ingyen! Csak 21 vagy 22 éves korig van ingyen az első OKJ.


A többi még ingyenes.

2010. aug. 5. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
estin az OKJ is ingyenes!még akkor is az lenne ha lenne diplomája...
2010. aug. 7. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

22(23) felett...ez kimaradt az előbb:)


előző voltam:D

2010. aug. 7. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!