Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulás külföldön » Cukrásznak hogy tanulhatok...

Cukrásznak hogy tanulhatok német nyelvű területen?

Figyelt kérdés

Szeretnék cukrásznak tanulni. Mindegy hogy Ausztria vagy Németország. De nem tudom hogy ott ez hogy működik. Esetleg aki ott él vagy ott tanul és jártas ezekben adna nekem valami tájékoztatást. Privátban is szívesen beszélgetnék róla. Nem akarok sem segítséget kérni vagy ilyesmi csak egy kis információt és tájékoztatást.

Előre is köszönöm a normális válaszokat!:)


2011. szept. 1. 11:55
 1/2 anonim ***** válasza:
A Demel cukrászda minden évben felvesz egy pár embert kiképezni. Az egy kb 300 éves cukrászda. Ingyen van, egy évre előre kell jelentkezni és most sietni kéne, mert lassan lejár a jelentkezési határidő. Amúgy még kis fizut is kapnál.
2011. szept. 4. 02:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi a választ:D Hát ez a jelentkezés nekem már idén nem lenne aktuális sajnos :( De jövőre lehetséges hogy megpróbálom :D
2011. szept. 4. 21:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!