Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulás külföldön » Tanul valaki Angliaban foiskol...

Tanul valaki Angliaban foiskolan? Erdekelne, hogy mennyibe kerul a tanulas es hogy lehet-e hitelt felvenni, ha nem tudom kifizetni? Meg az is, hogy lehet e mellette felallasban dolgozni es meg lehet e elni belole?

Figyelt kérdés
2011. jún. 8. 11:33
 1/4 anonim ***** válasza:
Én nem tanulok, de úgy tudom, hogy UK-ban csak azok vehetnek fel felsőoktatási tanulmányokhoz hitelt, akiknek az állandó bejelentett lakcíme ott van. Tehát te, magyarként biztos, hogy nem kapnál. Esetleg innen, otthonról vegyél fel kölcsönt, és onnan fizesd, ha tudsz dolgozni mellette. :S
2011. jún. 8. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Koszi a valaszt,ki is szeretnek koltozni,csak elotte biztosra szeretnem tudni,hogy ha van ott bejeletett lakcimem,akkor igenyelhetek segelyt.meg jo lenne tudni,meg lehet e elni felallasbol..
2011. jún. 11. 10:37
 3/4 anonim válasza:
Szia! Én most jelentkeztem egy fősulira Brightonban, ahol 19 év alatt ingyenes az oktatás EU tagoknak. Szóval, ha még nem múltál el 19 akkor próbáld meg. :) Amúgy ezek a sulik olyanok, hogy csak 3-4 napot kell bejárni még akkor is ha full time-os kurzuson vagy, és mellette simán lehet dolgozni. Ha valakivel közösen bérelsz albérletet, akkor bőven kijössz.
2011. jún. 13. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Elmultam sajnos:( 26 vagyok.
2011. jún. 14. 10:42

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!