Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulás külföldön » Fogorvosin tanulok másodéven,...

Fogorvosin tanulok másodéven, következő évtől át szeretnék jelentkezni a bécsi orvosira. Bárki, aki tud erről infót, írjon, minden részlet érdekelne! Milyen az egyetemi légkör, mennyiből lehet havonta kijönni, . , esetleg van-e, aki már megpróbálta?

Figyelt kérdés
2011. szept. 26. 17:07
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudsz atjelentkezni. En pont 2hete erdeklodtem meg az osszes orvosi egyetemnel,nem csak a becsinel... De igazabol az a szabaly,hogy kb sehova se vesznek at,par nemet egyetemet is megprobaltam, kevesek vagyunk,ez van. Forintban atszamolva olyan 150-200 ezerbol jossz ki havonta, ha nem vagy nagyon igenyes, es nagyon olcso szallast talalsz. Kollegiumok Ausztriaban-mint sok mas orszagban- nincsenek, de itt annyibol jobb,hogy vannak diakszallasok,amiket nem az egyetemek mukodtetnek, persze oda nagyon nehez bekerulni. Van meg kerdesed?


Egyebkent en is fogorvosis vagyok, szinten masodeven,meg az is lehet,hogy egy helyre jarunk. Nekem azt mondtak,hogy felvetelizzek ujra,es fogadtassan el a targyaim, ezert en kiiratkoztam. A halasztasnak nem sok ertelme van,es itt maradni nem szeretnek.

2011. szept. 28. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Engem is érdekelne minden infó erről. Hiába keresgélek a neten, nem találok semmit. Ha átvételt nem lehet kérni, akkor a felvételi hogy néz ki? Angol nyelvű képzésük van?
2012. jan. 19. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!