Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulás külföldön » Mit kellene hozzá tennem,...

Mit kellene hozzá tennem, hogy bekerülhessek az Oxfordba?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Nos jövőre szeretnék jelentkezni az Oxfordi iskolába. Tudom,hogy nagyon nehéz oda bejutni de már 5éve az minden álmom.Az lenne a kérdésem az oda bekerülőktől,hogy a felvételi lap nagyon nehéz ?

milyen hangulatúak az órák a tanárok kedvesek/jól lehet érteni tanításukat ?És az utolsó,hogy a kollégiumra mennyit kell fizetni ? És persze,hogy milyen alapokat kell hozzá tudni ?


2011. jan. 1. 18:03
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
jó tudom..én fogalmaztam hülyén bocsánat.
2011. jan. 5. 16:08
 12/17 anonim ***** válasza:

esetleg a suli honlapját nézted már?


[link]

2011. jan. 5. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 Zoliol ***** válasza:
ahoz nin tudni kell angolul..felsőfok de ajáloltt a kétnyelvü is vagy az egynnyelvü magyar rendszer szerint müködő angol suli gimnáziumnak kétnyelvü általános legyen az egynyelvünélk avgy előkészitős leszel vagy minden nyelvet angolul tanulsz attólfügg h sikerül a felvételi
2011. jan. 5. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim válasza:
Nem értem hogy miért nem tanulhatna ott és ebben semmi flanc nincsen.Ha egyszer ez az álma akkor ez nem biztos hogy sikerülni fog neked de attól még lehet próbálkozni.És lehet hogy neki igen is van fölös pénze akkor mivan?Van aki eg yflancos kocsiba költi van aki semmiire de még is elszórja a pénz. És sajnos nem sajnos igen is számít hogy hol tanul az ember. Dolgozás szempontjából 100% Szóval én csak biztatlak!
2011. jan. 12. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:

köszönöm (:

én is így gondolom

2011. jan. 13. 20:46
 16/17 anonim ***** válasza:
Szia! Mikor jelentkezel? Én idén szeptembertől fogok oda járni remélhetőleg. Milyen szakra mész?
2011. jan. 13. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
A helyes kérdés inkább az, hogy melyik college-t jelölte be, ti. undergraduate szinten a college birál el, és felvételiztet (persze van egységes egyetemi követelményrendszer, hogy legyél csillagos hatos mindenből, stb) és oda kell direkt jelentkezni, és az egyetem elfogadja a döntést. Választék van bőven college-ből az Oxfordi Egyetem keretein belül. Postgrad. szinten persze a college már nem különösebben érdekes.
2011. febr. 22. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!