Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulás külföldön » Mit kellene hozzá tennem,...

Mit kellene hozzá tennem, hogy bekerülhessek az Oxfordba?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Nos jövőre szeretnék jelentkezni az Oxfordi iskolába. Tudom,hogy nagyon nehéz oda bejutni de már 5éve az minden álmom.Az lenne a kérdésem az oda bekerülőktől,hogy a felvételi lap nagyon nehéz ?

milyen hangulatúak az órák a tanárok kedvesek/jól lehet érteni tanításukat ?És az utolsó,hogy a kollégiumra mennyit kell fizetni ? És persze,hogy milyen alapokat kell hozzá tudni ?


2011. jan. 1. 18:03
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Ha van fölösleges havi másfélmillió forintod akkor hajrá!
2011. jan. 1. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
49%
Mért nem jó neked egy normális egyetem? Minek kell iylen puccosat választani? Attól nem leszel okosabb és több se
2011. jan. 1. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
a kérdésed alapján nagyon gyerek vagy még, és naiv. próbálkozz először itthon, és ha már elég talpraesett leszel, akkor evezz külföldi vizekre.
2011. jan. 1. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Oxfordi iskolaba??? Mi van? Az egyetemrol beszelsz te egyaltalan? Mert a kerdesed alapjan nem tunik ugy. Kozepiskolak (secondary education) kozul meg Nagy Britaniaban a hires college-k Edinburghben es Windsorban vannak, tehat nem ertem hogy miert Oxfordba vagysz (mondjuk a varos tenyleg szep)...
2011. jan. 2. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 Zoliol ***** válasza:
ha magyar angolkéttannyelvűbe végzem meg gazdagok a szüleid....
2011. jan. 2. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 Zoliol ***** válasza:
pontositok végzel nem végzem:D
2011. jan. 2. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
ha 5 éve ez az álmod akkor hogy lehet hogy nem tájékozódtál még róla? egyébként tényleg nagyon drága minden, a szállás az alapvető cikkek, meg a tandíj is, szóval munkát kéne vállalnod mellette, és gyakorlatilag abból állna az életed évekig hogy tanulsz-dolgozol-alszol. ja és mostanában sokszor lehet a híradóban hallani a tüntetésekről mert 3szorosára! akarják emelni a tandíjakat, szóval hacsak nem állnak úgy a szüleid akkor nem igazán megvalósítható. esetleg az lehet erre megoldás ha itthoni egyetemre jelentkezel és az egyetemen keresztül kimész pár félévre ösztöndíjjal
2011. jan. 4. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Hát gondoltam,hogy lesznek majd olyanok akik azt gondolják,hogy flancolni akarok de higgyétek el egyáltalán nem. Minden nyáron mentem dolgozni és év közben hétvégén ha van időm és lehetőség rá elmegyek dolgozni.És persze,hogy utána néztem csak kíváncsi voltam mások véleményére.És egyáltalán nem állítom azt,hogy a magyar Egyetemek nem jók. Sőt állítom,hogy a legjobbak de van már egy álmom és nem akarom felhagyni.
2011. jan. 4. 20:59
 9/17 anonim ***** válasza:
Akkor te most egyetemre szeretnel jelentkezni?
2011. jan. 5. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
igen.
2011. jan. 5. 16:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!